توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 343804
نشست «اوباما» و «سیا» با موضوع داعش
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۱
کاخ سفید از برگزاری نشست مشترک میان رئیس جمهوری آمریکا و سازمان «سیا» جهت رایزنی بر سر موضع داعش و افزایش نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از دیلی صباح، رئیس جمهوری آمریکا این هفته به همراه اعضای شورای امنیت ملی، نشستی مشترک با مقامات سازمان سیا در مقر این سازمان خواهند داشت. کاخ سفید، موضوع این نشست را بحث و رایزنی بر سر مساله داعش اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش، نشست روز چهارشنبه میان «اوباما» و سیا بر سر افزایش تعداد نیروهای ویژه آمریکا در سوریه و جهت مبارزه بهتر با داعش خواهد بود.

«جوزف دانفورد»، ژنرال ارشد آمریکایی و رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور در این راستا گفت که در حال کار بر روی طرح پیشنهادی به «اوباما» جهت افزایش نیروهای نظامی آمریکا در عراق و با هدف پشتیبانی از نیروهای عراقی جهت آماده شدن برای انجام عملیاتی پر قدرت در موصل علیه داعش است.

گفته می شود «اوباما» پیش از این نیز نشست هایی مشابه در پنتاگون و وزارت خارجه آمریکا جهت رایزنی جهت مبارزه با داعش برگزار کرده است.
 
کلمات کلیدی : اوباما+داعش+سیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.