توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403005
علی نصیریان به «چشمان خیس پروانه‌ها» پیوست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
پیش تولید فیلم سینمایی «چشمان خیس پروانه‌ها» در حال انجام است و با انتخاب کامل عوامل و بازیگران فیلمبرداری بزودی آغاز خواهد شد.
 
به گزارش بانی فیلم، پیش تولید فیلم سینمایی «چشمان خیس پروانه‌ها» در حال انجام است و با انتخاب کامل عوامل و بازیگران فیلمبرداری بزودی آغاز خواهد شد.

«چشمان خیس پروانه‌ها» عنوان فیلم سینمایی جدید پرویز شیخ طادی است که پیش تولید آن از اوایل ماه جاری آغاز شده و با انتخاب کامل عوامل پشت دوربین و بازیگران، اوایل آبان مقابل دوربین خواهد رفت.
 
علی نصیریان به «چشمان خیس پروانه‌ها» پیوست

علی نصیریان اولین بازیگری است که گروه تولید این فیلم به تازگی با وی به توافق رسیده اند. این بازیگر پیش از این در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» با شیخ طادی تجربه همکاری داشته و «چشمان خیس پروانه‌ها» دومین همکاری مشترک این دو محسوب می شود. مجموعه «شهرزاد» حسن فتحی آخرین حضور علی نصیریان در زمینه بازی محسوب می شود که این روزها سری جدید آن بدون حضور این بازیگر مقابل دوربین رفته است.

سایر بازیگران فیلم جدید شیخ طادی نیز بزودی انتخاب خواهند شد.

فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام می شود و تمامی لوکیشن ها نیز تاکنون انتخاب شده است.

«چشمان خیس پروانه‌ها» روایتی از عواطف لطیف کودکان سرزمین‌مان است و با دیدگاهی دراماتیک و متفاوت، فرهنگ عاشورای حسینی را به تصویر می‌کشد.

این فیلم با نام «سفر اسماعیل» موفق به اخذ پروانه ساخت از اداره کل نظارت و ارزشیابی امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده و به احتمال فراوان اولین نمایش آن نیز در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر خواهد بود.

آخرین ساخته شیخ طادی در سینما به فیلم سینمایی «روزهای زندگی» برمی گردد که در جشنواره فیلم فجر، جشنواره دفاع مقدس و جشن خانه سینما با استقبال خوبی از سوی هیأت داوران مواجه شد و جوایز متعددی را کسب کرد.

«شکارچی شنبه»، «دایناسور»، «سینه سرخ»، «پشت پرده ی مه»، «روایت سه گانه» (اپیزود اول، یک آرزوی کوچک) و «دفتری از آسمان» دیگر ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شوند.

محمد نجفی‌زاده تهیه کنندگی «چشمان خیس پروانه‌ها» را برعهده گرفته است.
 
کلمات کلیدی : علی نصیریان+فیلم چشمان خیس پروانه‌ها+پرویز شیخ طادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.