نظر منتشر شده
۲۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454504
تشکر قالیباف از نمایندگان مجلس با اشاره به رد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
شهردار تهران با اشاره به رد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که با درایت و تصمیم درست اجازه ندادند روحیه کار و تلاش تحت تاثیر سیاست زدگی و سیاست بازی قرار بگیرد تشکر می‌کنم.

به گزارش ایسنا، محمد باقر قالیباف در آئین بهره برداری از 59 واگن مترو با بیان اینکه از هر جهت قدردان نمایندگان مردم هستیم تاکید کرد: شهرداری تهران نسبت به تمام حرکت‌هایی که انجام می‌دهد پاسخگوست.

وی افزود: شخصا در تمام جلسات کمیسیون عمران شرکت کردم و به تمام سوالات پاسخ دادم. از مجلس محترم تشکر می‌کنم که با تصمیم هوشمندانه تحقیق و تفحص از شهرداری را رد کرد.

وی در خصوص اینکه اظهار می‌شود نظارتی بر شهرداری تهران نیست تصریح کرد: مگر شورای شهر بر شهرداری تهران نظارت نمی‌کند و آیا هر ساله از شهرداری حسابرسی نمی‌شود.

شهردار تهران ادامه داد: چطور عده‌ای از تریبون مجلس اعلام می کنند چرا درآمد شهرداری تهران از محل پروانه ساخت و ساز این مقدار است، این قانون و بودجه شهرداری است. آیا انجام قانون سوال دارد؟

قالیباف با اشاره به اینکه دستگاه‌های زیادی بر شهرداری تهران نظارت می‌کنند افزود: امروز از آنچه رنج می‌بریم تعدد نظارت است، نه نبود دستگاه نظارتی، سالیان گذشته فساد در دستگاه‌ها و سازمانی‌های مختلف پیدا شد اما در طول 12 سال گذشته حتی یک مورد پرونده فساد در شهرداری تهران پیدا نشده است.

وی افزود: همه نسبت به شهرداری تهران حساسیت داشته و پروژکتورهای همه روی شهرداری روشن است. منکر تخلفات فردی نیستیم اما فساد و تخلف سازمان یافته ای در شهرداری تهران وجود ندارد.

شهردار تهران با بیان اینکه امروز مردم حرکت‌های انجام شده در شهرداری را می‌بینند اظهار کرد: مردم دیگر به حرف عده‌ای که در تاریخ زندگی و فعالیتشان کار جدی و اثرگذار انجام نداده و امروز ایراد و انتقاد تخریبی می‌کنند توجهی نخواهند کرد.

قالیباف در بخش دیگری از صحبت‌های خود به احداث خط 6 متروی تهران اشاره کرد و افزود: 30 کیلومتر حفاری تونل مترو همراه با لاینینگ و ساخت 85 درصدی ایستگاه‌ها در طول 18 ماه انجام شده در حالیکه کمتر کسی تصور می‌کرد این کار انجام شود.

وی با بیان اینکه دلایل قانع کننده‌ای از جمله جنس و شرایط خاک، مشکلات تاسیسات، آب های زیر سطحی و فرسودگی برای انجام ندادن این پروژه وجود داشت تصریح کرد: خدمت به مردم کفایت می‌کرد تا این کار کار انجام نشدنی در کمتر زمان ممکن با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام شود.

وی اولویت شهرداری تهران در سال آینده و در حوزه حمل و نقل ریلی را تولید واگن و کاهش سرفاصله حرکت قطارها دانست.
 
کلمات کلیدی : تحقیق‌وتفحص +شهرداری تهران+ قالیباف + مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۴۱:۵۳
همه با هم از نمایندگانمون تشکر می کنیم!! (4205553) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۵۶:۱۲
قالیباف با اشاره به اینکه دستگاه‌های زیادی بر شهرداری تهران نظارت می‌کنند افزود: امروز از آنچه رنج می‌بریم تعدد نظارت است، نه نبود دستگاه نظارتی، سالیان گذشته فساد در دستگاه‌ها و سازمانی‌های مختلف پیدا شد اما در طول 12 سال گذشته حتی یک مورد پرونده فساد در شهرداری تهران پیدا نشده است.


یاللعجب!!!!!!!!!!!!!! مردم خوب میفهمند. صبر داشته باشید. (4205590) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۵۹:۰۸
اخه اقای قالیباف اگر کارتون درسته چرا تشکر میکنی. برادر جان خود مدیران باید مشتاق پاسخگویی وحسابدهی به مردم ونمایندگانشان باشند. (4205598) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۳۳:۴۸
انتظار داریم آقای توکلی جواب ایشون رو بده که سیاست بازی بود املاک نجومی ایشان یا حقیقت؟؟؟!!! (4205700) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۴۳:۰۱
حق داشتن تشکر کنن ، چون خیلی چیزها رو می شد. (4205721) (alef-13)
 
کند ذهن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۱۵:۱۹
سلام .
تحقیق و تفحص که بد نیست . حساب که پاک باشه از محاسبه باید استقبال کرد . (4205780) (alef-13)
 
mehdi
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۱۸:۴۹
مدیرهای ما رو نگاه تشکر میکنند از اینکه نظارت نشوند (4205785) (alef-13)
 
علی رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۲۲:۲۸
آن را که پاک است!!!...از محاسبه چه باک است جناب قالیباف؟؟؟ (4205790) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۲۶:۰۰
عجب
من اگر کارم درست باشه از تحقیق و تفحص استقبال میکنم
همین نامه که از روی شوق و ذوق نوشته شده گویای تمامی مطالب است .
فقط و فقط وفقط میتونم بگم شهدا شرمنده ایم (4205794) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۳۶:۰۲
اين ١٢ سال كه فرمودند توش حتي يه مورد فساد هم مداشته دقيقا كدوم ١٢ ساله؟ اين املاك و اينا رو من دادم به بچه ها از اموال خودم؟ (4205816) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۳۸:۰۸
آن کس که پاک است از محاسبه چه باک است ، چرا تشکر از نمایندگان (4205821) (alef-13)
 
رضا
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۵۷:۰۹
کاش به کرباسچی هم فرصت تشکر میدادند. خدارو شکر آقای صادقی رو به اتهام اصرار بر تحقیق تفحص از شهرداری وتشویش اذهان عمومی بازداشت نکردند. (4205979) (alef-13)
 
کامران
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۰۷:۱۱
بعنوان یک شهروند پیگیر این قضیه بودم سوالم از آقای قالیباف اینه که دلیل تشکرشون چیه ؟ اگر تحقیق و تفحص میکردن چه اتفاقی میافتاد؟ (4205992) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۰۸:۳۶
درود بر قالیباف مدیر جهادی و انقلابی... (4205995) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۱۸:۱۰
اگر ایشان خود را محق می دانست باید خود تقاضای تحقیق می کرد آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است ؟ (4206010) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۳۳:۰۳
شما که از نبود فساد در شهرداری مطمئن هستی پس چرا با لابیگری مانع از انجام تحقیق و تفحص شدی (4206026) (alef-13)
 
ehsan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۱:۱۱:۵۸
دوستان عزیز ، با سلام
وای بر ما ، وای بر ما ، که کاندیدای ریاست جمهوریمان ، از تحقیق و تفحص در ارتباط با مجموعه تحت مسئولیتش وحشت داشته ، ودر حال حاضر بدلیل کوتاهی نمایندگان از این وظیفه ، از آنها تشکر میکند .
وای بر ما ، وای بر ما ، (4206086) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۱:۴۲:۱۲
مجلسیان همیشه باید مطابق خواست موکلان خویش عمل کنند
---
نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی پیش از همه چیز باید و فاداران و امانت داران خواست مردم باشند که با رای انان به مجلس راه یافته اند.
این نمایندگان برای اثبات و فاداری و امانت داری خود به ملت می باید با ادله ی قاطع و بگونه ای مستند و موثق ثابت کنند رای منفی آنان به مسئله تحقیق و تفحص از شهر داری تهران بلحاظ قانون و عرف مطابق با کدام خواست موکلان خود بوده و چه منافع مشروعی را برای عامه ی مردم تامین و تضمین می نماید؟؟؟!!!
سکوت یا خود داری نمایندگان صاحبان رای منفی مذکور از توضیح این اقدام وفاداری و امانت داری آنان را به آرای موکلان خویش مخدوش می سازد. (4206112) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۲:۴۰:۱۴
ریاست قوه مجریه به یک مدیر موفق اجرایی نیاز دارد نه سیاست باز (4206188) (alef-13)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۲:۵۵:۵۱
عجب وكلائي داريم جواب مارا كه نمدهيد حتما جوابي براي خدا داريد !! (4206207) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۳:۲۴:۰۵
جناب آقای قالیباف, شهردار محترم تهران:
کسی را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است
بنده اگر بجای شما بودم و مشکلی در کارم نبود, با آغوش باز از تحقیق و تفحص استقبال میکردم, شما را نمیدانم. (4206245) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.