نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490405
روزنامه جمهوری اسلامی به علم‌الهدی: اگر آن ۴ میلیون نفر هم رای‌ می‌دادند، رای روحانی ۲۷ میلیون می‌شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۵
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:چرا برخی افراد، حتی از محترمین و تریبون‌داران صاحب نظر چرا ماجرا را کش می‌دهند و هر هفته سخنی می‌گویند که ما به ازای آن بی‌اعتمادی به حاکمیت اگر نگوئیم لااقل باعث اعتماد سوزی به ساختار سیاسی و انتخاباتی کشور است. اینکه بعد از پنجاه روز بگوییم چهارمیلیون رای گرفته نشده، قرار است کدام گره را باز کند؟ تازه از کجا معلوم که آن چهار میلیون مورد نظر با شما هم رای باشند؟ از قضا با توجه به سیاق رای دهی مردم می‌توان گفت آن چهارمیلیون نفر می‌توانستند رای بدهند، جلوی اسم رئیس‌جمهور منتخب حد اقل عدد 27 میلیون رای نوشته می‌شد و فاصله برای تان ناخوشایند‌تر بود.

اگر اهل فضای مجازی هم باشید خواهید دید که افراد و گروه‌های زیادی در همان قبل از 29 اردیبهشت مانده و مشغول تبلیغ جریان خود و تخریب گسترده دولت منتخب هستند و یادشان رفته که در سال 88 افرادی چند درصد این گفته‌ها را بر زبان نیاوردند اما آن شد که می‌دانیم و گذرشان به جاهایی افتاد که باز هم می‌دانیم و هنوز ذهن ملتی گرفتار عوارض آن است اما دوستان این طرفی که آن طرفی‌ها را به تکفیر نشسته بودند الان دارند پرصداتر همان حرف‌ها را می‌زنند و...‌یادشان رفته است که پیشتر چه می‌گفتند.
 
کلمات کلیدی : علم الهدی + انتخابات 96 + تخلف انتخاباتی + قوه قضائیه
 
Slovakia
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۰:۳۷
احتمالا تعرفه ها را خودتان پر میکردید که اسم روحانی در می امد (4465015) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۷:۳۱
افرین روزنامه جمهوری اسلامی (4465028) (alef-3)
 
سیدعلیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۲:۰۸
پس نویسنده مقاله قبول دارد که متصدیان انتخابات جلوگیری رای دادن چهار میلیون نفر را گرفتند؟ (4465047) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۸:۴۱
شورای نگهبان مانع ادامه رای گیری شد (4465218) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۳:۳۶
اصلا مساله اینکه در برگه نام چه کسی نوشته می شد نیست مساله محروم ماندن تعدادی از هموطن ها از حق رای است از برنامه ریزی نامناسب در مهمترین انتخابات کشور است (4465050) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۶:۳۴
با توجه به حضور مردم و با روحیه ای که در آنها وجود داشت مطمنا تقریبا تمامی مشتاق به رای دادن به آقای روحانی بودند. این مشاهده اینجانب از روحیه مردم از ساعات باقیمانده از روز رای گیری بود. واقعا من نمی دانم این شانزده ملیون طرفداران طرف مقابل در کدام حوزه ها بوده است. (4465073) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۱:۲۳:۱۵
بابا خسته شدیم.....دست بردارید. (4465121) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۱:۵۳:۳۶
این‌مسایل رو‌تاریخ‌قضاوت میکنه راجع بهش (4465156) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۳:۵۷:۲۶
چهارميليون تنها حدس بوده که بعضی ها سه، دو و حتی يک ميليون هم برآورد کرده اند. لذا بيان آن بعنوان خبر قطعی از تريبون نماز جمعه وجاهت ندارد. (4465413) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.