آیت‌الله علوی گرگانی: مردم در شرایطِ بد اقتصادی به‌سر می‌برند

15 فروردين 1396 ساعت 13:22


مرجع تقلید شیعیان گفت: بیکاری جوانان برای خانواده‌ها تبدیل به مصیبتی بزرگ‌شده و همه دلسوزان مردم و کشور را نگران کرده است.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز ‌در دیدار ‌با استاندار قم با اشاره به کارهای انجام‌ شده ‌در استان در سال 95 اظهار داشت: کارهایی که در سال گذشته  انجام‌شده اساسی و مفید بوده است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان چگونگی کسب رضایت خداوند افزود: آنچه از روایات و احادیث امامان معصوم(ع) به دست ما رسیده همه از جلب رضایت مردم خبر می‌دهد و رضایت خداوند را در گرو رضایت خلق معرفی کرده‌اند.

وی با ابراز تأسف از مشکلات معیشتی مردم خاطرنشان کرد: مردم در شرایط بد اقتصادی به‌سر می‌برند و این زیبنده کشوری که عنوان جمهوری اسلامی را دارد، نیست.

آیت‌الله علوی گرگانی از خدمتکاران و دولت خواست به مسئله بیکاری توجه بیشتری کنند و تاکید کرد: بیکاری جوانان برای خانواده‌ها تبدیل به مصیبتی بزرگ‌شده  و همه دلسوزان  مردم و کشور را نگران کرده است.

وی با توصیه به مسئولان و کسانی که در صدر مسئولیت‌های دولتی هستند، گفت:  باید کارها و پروژه‌های نیمه‌تمام  را هرچه سریع‌تر به سرانجام  رسانده تا  برای مردم زحمت و دردسر ایجاد نشود.

استاد برجسته حوزه با اشاره به پروژه مترو و میزان پیشرفت آن تصریح کرد: باید مدیران شهری تمام همت خود را برای اتمام این پروژه گذاشته تا هرچه سریع‌تر مردم از آن استفاده کنند و این پروژه غیر از بودجه به همت عالی مدیران احتیاج دارد.


کد مطلب: 458971

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbzwba8rhbs9p.uiur.html?458971

الف
  http://alef.ir