قاتلان محیط‌بانان هرمزگانی دستگیر شدند

4 تير 1395 ساعت 20:11


قاتلان دو محیط بان هرمزگانی دقایقی پیش دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، رییس کل دادگستری هرمزگان در جمع خبرنگاران با تأیید این خبر گفت: با تلاش بازپرس ویژه قتل و نیروی انتظامی، لحظاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط‌بان هرمزگانی دستگیر شدند.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری افزود: با تلاش بازپرس ویژه قتل و نیروی انتظامی لحظاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط بان هرمزگانی دستگیر شدند.

او با بیان این که قاتلان به جرم ارتکابی اعتراف کردند و تحقیقات از آنان هم‌چنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۱۰ نفر دستگیر شدند که دو نفر از آن‌ها عاملان قتل هستند.

دو محیط ‌بان هرمزگانی سوم تیرماه که در ارتفاعات منطقه تحت حفاظت خود با شکارچیان درگیر شده بودند، به ضرب گلوله مستقیم متخلفان به شهادت نایل آمدند تا شمار محیط‌بانانی که در راه دفاع از محیط زیست و حیات وحش کشور به دیار باقی شتافته‌اند به ۱۱۸ تن برسد.

زنده یاد محمد دهقانی ۳۵ ساله با ۱۲ سال سابقه از نیروهای پیمانی حفاظت محیط زیست در استان هرمزگان بود و زنده یاد پرویز هرمزی ۵۴ ساله و اهل جزیره هرمز بود که ۲۳ سال با اداره کل محیط زیست این استان همکاری داشت.

از شهید محمد دهقانی، یک دختر هشت ساله و شهید پرویز هرمزی، ۶ فرزند (کوچک‌ترین دوازده سال و بزرگ‌ترین سی سال) به یادگار مانده است.


کد مطلب: 365987

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfctdmew6dv1a.igiw.html?365987

الف
  http://alef.ir