پورابراهیمی: دولت به داد بازنشستگان بی‌پناه فولاد برسد

6 شهريور 1396 ساعت 14:54


محمدرضا ابراهیمی اظهار کرد: دولت به داد بازنشستگان فولاد و ۸۵ هزار پیرمرد زحمت‌کشی که مدت‌هاست حقوق دریافت نکرده‌اند، برسد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم کرمان و راور طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر رفاه گفت: وضعیت اسفبار بازنشستگان صندوق فولاد نیاز به مدیریت و پیگیری دارد در حالی که مجلس برای حل مشکلات قبلی در این بخش بودجه‌های لازم را اختصاص داد.

وی افزود: پیرمردانی وجود دارند که به علت کار زیاد در معادن زغال سنگ ریه خود را از دست داده‌اند اما دریافت حقوق آنها با مشکل مواجه شده است و هیچ پناهی ندارند. همین‌طور ۸۵ هزار نفر بازنشسته فولاد مطالبات خود و حقوق بازنشستگی را دریافت نمی‌کنند لذا اگر نمی‌توانید مدیریت کنید با دولت درمیان بگذارید، همچنین سازمان برنامه و بودجه در این خصوص به تکالیف خود عمل کند.

پورابراهیمی در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه و شهرسازی،‌اظهار کرد: چند سال است پروژه باند فرودگاه کرمان بلاتکلیف مانده و هنوز تصمیم‌گیری در خصوص آن صورت نگرفته؛ لذا لازم است هر چه سریع‌تر ساختمان و مجموعه باند فرودگاهی کرمان و همچنین مسئله ورود و خروج مسافران که ۳۰ سال بلاتکلیف است رسیدگی شود.


کد مطلب: 506179

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfevdt1w6dxya.igiw.html?506179

الف
  http://alef.ir