توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415418
سه وزیر دولت هفته جاری به مجلس می‌روند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
وزرای صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی و دادگستری هفته جاری برای پاسخ به سوال نمایندگان در کمیسیون‌های تخصصی مجلس حضور می‌یابند.

به گزارش ایرنا، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جلسه روز دوشنبه- يك آذر- هفته جاری خود طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی رانندگان حل و نقل بار و مسافر بین شهری و لایحه تمدید اجرای آزمایشی قانون استخدام نیروی انتظامی را بررسی می کنند.

اعضای این کمیسیون در روز سه شنبه نشست مشترک با اعضای اتاق تعاون خواهند داشت.

*وزرای صنعت و اقتصاد به کمیسیون اقتصادی مجلس می روند

وزیر صنعت، معدن تجارت دوشنبه هفته جاری برای پاسخ به سوال جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد به کمیسیون اقتصادی مجلس مي‌روند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی سه شنبه هفته جاری برای پاسخ به سوال هفده نماینده در کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر مي‌شوند.

*گزارش فرمانده پدافند ارتش آخرین تحولات سازمانش

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه روز دوشنبه هفته جاری اعضای هیات تحقیق و تفحص جهت پیگیری پرونده های حقوقی مربوط به حقوق دولت و ملت ایران در رابطه با کشور ایالات متحده آمریکا و مقایسه داده ها و ستانده‌های این حقوق بر اساس پیگیری ها، برنامه ها و احکام صادر شده در محاکم بین المللی انتخاب می کنند.

امیر سرتیپ اسماعیلی فرمانده پدافند ارتش جمهوری اسلامی ایران آخرین اخبار و تحولات این پدافند را روز سه شنبه به اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس ارائه می کند.

*گزارش عملکرد بانک صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون صنایع ارائه می شود

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دوشنبه هفته جاری انجام ضرورت تحقیق و تفحص از شرکت ملی مس ایران را بررسی می کنند.

بررسی گزارش عملکرد و برنامه های بانک صنعت، معدن و تجارت در دستور کار روز سه شنبه این کمیسیون قرار دارد.

*وزیر دادگستری در کمیسیون حقوقی مجلس

وزیر دادگستری روز سه شنبه هفته جاری برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان مجلس در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.
 
کلمات کلیدی : وزارت اقتصاد+ وزیر + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.