نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465413
مرخصی قالیباف از امروز با تایید چمران آغاز شده است
بخش اجتماعی الف، 4 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵
به گزارش الف؛ معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: شهردار تهران درخواست کتبی مرخصی خود را روز گذشته به ریاست شورای اسلامی شهر تقدیم کرده و مرخصی ایشان از امروز آغاز شده است.

ناصر امانی افزود: متاسفانه برخی به سفرهای ایشان در تعطیلات پایان هفته گذشته اشاره کردند در حالی که این سفرها در روزهای پنج شنبه و جمعه بوده و به دلیل تعطیلی شهرداری نیازی به اخذ مرخصی نبوده است.

براساس گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، معاون شهردار تهران افزود: برابر قانون، مسئولیت امور مالی و اداری شورای اسلامی شهر بر عهده رئیس شورا می باشد و از ادوار گذشته تا به امروز در شورای اسلامی شهر، مرخصی شهردار توسط رئیس شورا بررسی و تصمیم گیری شده است و هیچگاه این موضوع در جلسات و صحن شورا مطرح نبوده است، ولی متاسفانه در آستانه رقابت های انتخاباتی قانون و عرف 15 سال گذشته از نظر بعضی آقایان دچار تغییر شده و برای تخریب رقیب همه چیز مباح می شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+انتخابات ریاست جمهوری+مرخصی قالیباف
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۶:۳۵:۱۲
پس تا امروز تخلف داشته (4281837) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۶:۳۶:۵۸
چمران یعنی شورای شهر؟! (4281843) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.