نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458385
پیام اینستاگرامی حمید گودرزی به نوید محمدزاده/ عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۵
حمید گودرزی در اینستاگرام خود عکسی از نوید محمدزاده را منتشر کرد و به حواشی پیش‌آمده درباره سخنانش در برنامه «دورهمی» پاسخ داد.

حمید گودرزی با انتشار متنی در اینستاگرامش، تعبیر حرف‌های شب گذشته خود در برنامه «دورهمی» را که به نظر می‌رسید خطاب به نوید محمدزاده باشد، تکذیب کرد.

این بازیگر ضمن انتشار عکسی از نوید محمدزاده نوشت:

«درود بر هنر و هنر دوستان
اين روزها متأسفانه باند و باندبازى به فرهنگ عده‌اى از مردم نازنينمون هم كشيده شده كه صد البته از ماست كه بر ماست
نويد عزيز طبق تلفنی كه با هم صحبت كرديم برات گفتم كه من به هيچ عنوان منظورم تو نيستی عزيزم و منظورم ازسينمای زير پير هني سينمای تلخ و نااميد كننده‌ای است كه متاسفانه اين روزها سايه‌‌اش سينمای ايران را در بر گرفته به هر حال تو يكی از بهترين بازيگران اين مملكت هستی و برايت آرزوی سيمرغ هاي بيشتر و شادي های افزون تر را از خدای بزرگ خواستارم.»

 
کلمات کلیدی : حمید گودرزی+نوید محمدزاده
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۷:۴۵:۳۶
چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی !!1 (4227739) (alef-3)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۱:۲۲:۱۸
مردم را نادان فرض نکنید بجای تکذیب بهتر است عذر خواهی کنید واقعیت ناشی از حسادت است وبس بیماری اکثر بازیگران سینمای ما . نوید محمد زاده با این بازی درخشانش در این فیلم چندین پله صعود کرد و بازیگری مطرح شد . (4229272) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.