توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 335688
مرد چینی ۱۰ کودک را با چاقو زد و خودکشی کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۹
یک مرد ۴۲ ساله در شهر "هایکو" در استان جنوبی چین "هاینان"، ۱۰ کودک دبستانی را با چاقو خارج از مدرسه زخمی کرد و بعد خودش را کشت.

به گزارش تسنیم؛ در حادثه‌ای که در یکی از شهرهای چین رخ داد فردی بعد از اینکه ۱۰ دانش‌آموز را با چاقو زخمی کرد خودکشی کرد.

به گزارش رویترز، یک مرد ۴۲ ساله در شهر "هایکو" در استان جنوبی چین "هاینان"، ۱۰ کودک دبستانی را با چاقو خارج از مدرسه زخمی کرد و بعد خودش را کشت.

فرد مهاجم که به نام "لی ژی جونگ"شناخته می‌شود، ۶ پسر و ۴ دختر را خارج از مدرسه ابتدایی "یانگ فن"(Yangfan) با چاقو زخمی کرد.

با توجه به گزارش شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین (CCTV)، این حادثه در حدود ۱۱:۰۰ به وقت محلی (۰۳:۰۰ به وقت گرینویچ) رخ داد و بعد از آن کودکان برای درمان به یک بیمارستان محلی منتقل شدند.

پلیس در این رابطه گفت:جراحات دو تن از کودکان جدی است اما خطری زندگیشان را تهدید نمی‌کند.

پلیس از دادن جزئیات بیشتر خودداری کرد اما گفت که آنها مورد را بررسی خواهند کرد.

حملات با چاقو در چین پس از یک جهش در پنج سال پیش که عمدتا توسط افراد دچار اختلال روانی انجام می‌شد، کاهش یافته است.

در مارس ۲۰۱۰، یک دکتر میانسال بیکار، ۸ فرزندش را با یک چاقو در استان "فوجیان"، کشت؛در همان سال، نزدیک به ۲۰ کودک کشته شدند و بیش از ۵۰ تن با چاقو زخمی شدند.

به گزارش رویترز، جرایم خشونت آمیز در چین در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار نادر است؛ با این حال، در سال‌های اخیر یک سری از حملات با چاقو کودکان را هدف قرار داده است.
 
کلمات کلیدی : چاقو، خودکشی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.