توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501331
آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی‌کیا
بخش فرهنگی الف، 22 مرداد 96
به گزارش میزان، ابراهیم حاتمی‌کیا سال جاری را با شروع فیلمبرداری آخرین ساخته خود یعنی فیلم سینمایی "به وقت شام" پشت سر می‌گذارد و بر اساس آخرین اخبار رسید به احتمال فراوان تا پایان تابستان فیلمبرداری این اثر را به پایان خواهد برد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی‌کیا/به وقت شام در آخرین قدم قرار گرفتبه گفته هادی حجازی‌فر بازیگر این فیلم، گروه به سختی مشغول کار بوده و تولید به وقت شام شبانه روز ادامه دارد تا جایی که حجازی‌فر به هیچ وجه فعلاً به پیشنهادات دیگر فکر نمی‌کند.

چندی پیش احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج در نشست خبری این سازمان از رشد چشمگیر پروژه به وقت شام خبر داده بود. وی برآورد مالی این فیلم را 8 میلیارد تومان تخمین زده است.
آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی‌کیا/به وقت شام در آخرین قدم قرار گرفت
محمدحسنی دلیل سکوت خبری در مورد پروژه به وقت شام را اینگونه تشریح کرد: حاتمی کیا ترحیح داده بی حاشیه پیش برود و من هم با همین دست فرمان پیش می‌روم.

وی افزود: مراحل پایانی فیلمبرداری سپری می‌شود و ۷۰ درصد از ضبط آن به پایان رسیده و باید بگویم پروژه سختی است.

در حال حاضر تدوین این فیلم نیز به طور همزمان توسط مهرداد خوشبخت آغاز شده و فیلمبرداری "به وقت شام" برعهده مهدی جعفری است. پیش از این محمود کلاری به عنوان فیلمبردار اثر معرفی شده بود که به علت تداخل زمان با فیلم ساعت 5 عصر از این پروژ کنار رفت.
 آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی‌کیا/به وقت شام در آخرین قدم قرار گرفت
علاوه بر هادی حجازی‌فر، بابک حمیدیان که همواره مورد علاقه حاتمی‌کیا بوده در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداخته و  مابقی بازیگران جمعی از بازیگران بین المللی سوری و عراقی هستند.

جدیدترین ساخته حاتمی‌کیا در ابتدا با نام "پرواز به وقت" شام آغاز به کار کرد و در ادامه به "به وقت شام" تغییر نام داد. این فیلم با محوریت مسائل منطقه و تهدیدات تکفیری در ایران و سوریه جلوی دوربین رفته است و به طور حتم یکی از شانس‌های سیمرغ سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر محسوب می‌شود.

فیلمبرداری به وقت شام در تهران و شیراز انجام شده و بخش‌های باقی‌مانده فیلمبرداری در دکورهای ساخته شده شهرک دفاع مقدس و باند فرودگاه  انجام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : ابراهیم حاتمی‌کیا+فیلم به وقت شام+ هادی حجازی‌فر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.