نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478635
خداحافظی رسمی مهران مدیری و عوامل دورهمی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱
برنامه «دورهمی»
عوامل «دورهمی» 12 خردادماه با انتشار عکسی از پایان ضبط این مجموعه خبر دادند.

 به گزارش ایسنا، ضبط آخرین قسمت از «دورهمی» (پنجشنبه ١١ خرداد ماه) انجام شد اما طبق اعلام شبکه نسیم پخش آن تا دو ماه آینده ادامه خواهد داشت. در پیامی که در صفحه رسمی  برنامه «دورهمی» در اینستاگرام منتشر شده است، آمده است:
"ضمن تشکر ویژه از کلیه عوامل مجموعه دورهمی ، ضبط آخرین قسمت دورهمی دیروز ، پنجشنبه ١١ خرداد ماه انجام شد. پخش دورهمی تا دو ماه آینده همچنان ادامه خواهد داشت."
 
براساس این گزارش، پخش قسمت‌های ضبط شده «دورهمی» نیز تا اوایل شهریور از شبکه نسیم ادامه خواهد داشت. به دلیل محدود بودن قسمت‌های ضبط شده، این مجموعه از این پس به صورت دو روز در هفته و جمعه و شنبه شب‌ها روی آنتن شبکه نسیم رود.

آخرین قسمت از برنامه «دورهمی» روز گذشته در دکور این مجموعه در حالی مقابل دوربین رفت که به نظر می رسد مهران مدیری قصد دارد پس از این برنامه به سراغ ساخت مجموعه‌ای جدید برای تلویزیون برود.

پرونده ساخت «دورهمی» پس از ١٨ ماه به طور کامل به پایان خواهد رسید، مگر آنکه تهیه کنندگان این پروژه بخواهند این مجموعه را با فرد دیگری به جز مدیری مقابل دوربین ببرند.
 
کلمات کلیدی : مهران مدیری ، دورهمی
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۲ ۱۶:۰۵:۳۳
البته مدیری خودش برند است و بخاطر مدیری این برنامه دیده میشد اما خوب شد تمام شد داشت تکرای میشد که اقای مدیری خوب شد خودش را تکرار نکرد این از فهم و شعور او است (4408750) (alef-13)
 
ع د ا ل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۲ ۱۶:۰۹:۰۰
خدا رو شکر.
مهران مدیری سال هاست که تمام شده. (4408757) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۲ ۲۲:۱۱:۲۴
منفی!!!! (4409296) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۰۱:۰۴:۰۰
مدیری هرگز تمام نمیشود. حتی پس از مرگ.... او سالهاست ک مردم را شاد میکند (4409461) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۰۰:۵۶:۵۱
تنها برنامه طنز نسبتا استاندارد تلویزیون ... (4409455) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.