نظر منتشر شده
۱۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464531
میرسلیم: «جهانگیری» پسر خوبی است
بخش خبری الف، 1 اردیبهشت96
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: جهانگیری پسر خوبی است. از این جهت می‌گویم پسر خوبی است، چون در زمانی که در وزارت کشور بودم، وی فرماندار جیرفت بود.

به گزارش تسنیم، سیدمصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل که با عنوان «میز انتخابات» و «دولت کارآمد در مسیر انقلاب، مبارزه با فساد بهبود اقتصاد»  برگزار شد، با اشاره به مشکلات پیش آمده برای کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی گفت: مشکلات پیش آمده برای تولید در بخش‌های صنعت، کشاورزی و دیگر بخش‌ها گریبان کشور را گرفته و باعث ایجاد بیکاری شده است.

میرسلیم ادامه داد: مفاسد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از بیکاری سرچشمه می‌گیرند و اگر می‌خواهید تشخیص دهید که در یک فرد، توان چاره‌جویی و رفع مسائل و مشکلات کشور وجود دارد باید به مسائلی همچون دانش و آگاهی، تجربه و اخلاق حرفه‌ای توجه کنید.

وی افزود: اگر یک فرد فقط به خودش اتکا داشته باشد موفق نخواهد بود چون مشکلات کشور آنقدر پیچیدگی دارند که رفع آنها از توان یک فرد هوشمند هم خارج است. در واقع اگر قرار بود که یک نفر مشکلات کشور را حل کند دیگر لزومی نداشت که از حکومت شاهنشاهی به جمهوری اسلامی برسیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه من هم اعتقاد دارم و هم تاکید می‌کنم کسی که رئیس جمهور می شود باید در دل مردم قرار بگیرد، گفت: در واقع ما کسی را به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌کنیم که توانایی گرفتن مسئولیت گروهی را داشته باشد. 

وی افزود: اگر رئیس جمهور دانش و آگاهی لازم را نداشته باشد به غلط تصمیم گیری می‌کند و نتیجه آن مشکلاتی مانند تورم می‌شود و کشور را به سمت رکود پیش می‌برد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انتخاب کردن تورم و نپرداختن به رکود یک اشتباه علمی در کشور بوده و در واقع اگر مدیریت علمی در کشور وجود داشت این اتفاق رخ نمی‌داد، گفت: الان با یک پیچیدگی مواجه شده‌ایم و تورم نیز مهار نشده و برای اینکه بتوانیم از پس مشکلات کشور بر بیاییم تجربه لازم است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تا به امروز 45 سال می‌شود که کار خود را شروع کرده و تجربیات مختلف را به تدریج کسب کرده‌ام. در واقع اولین لباسی که من به تن کردم لباس کارگری بود و علیرغم اینکه یک مهندس ارشد بودم اما چون معتقد بودم تجربیات کارگران از من بیشتر است این لباس را به تن کردم.

میرسلیم خاطرنشان کرد: در جریان رسیدگی به جنگ زدگان نیز یک تیم علمی تشکیل دادم و با کمک این تیم و بر اساس آمار دقیقی که از تعداد مهاجران جنگی به دست آوردیم توانستیم به مشکلات آنها رسیدگی کنیم. یک وقت برای رسیدگی به محرومان شعار می‌دهیم و یک وقت برای کمک به آنها اقدام عملی می کنیم، در واقع صحبت از محرومان کردن خوب است اما باید دید که چه کسی عمل کرده است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر می‌خواستم در این مدت موضع سیاسی خود را فاش کنم اصلاً نمی‌گذاشتند که من برای کشور کار کنم. من سال 76 از دولت هاشمی بیرون آمدم، با دولت اصلاحات کار کرده‌ام، با دولت احمدی نژاد هم کار کرده‌ام و برای رونمایی از محصول خود از او دعوت به عمل آوردم و همچنین با دولت روحانی نیز کار کردم اما الان در این یک ماه که این کار را کرده‌ام اسم من را خط زده‌اند اما یک روز به آنها می‌گویم این رفتار زشتی است و یک نامردی سیاسی و بی اخلاقی سیاسی است.

وی افزود: من می‌دانم چگونه باید صنعت فشل را تکان داد، در این راستا تجربه بسیار مهم است و اگر کسی تجربه نداشته باشد نمی‌تواند به جایی برسد در واقع باید بفهمد.

نامزد حزب موتلفه اسلامی متذکر شد: با این حال یکی از مشکلاتی که روحانی دارد همین است و به همین دلیل کار را به آقای جهانگیری سپرده، البته جهانگیری پسر خوبی است و من از این جهت می‌گویم پسر خوبی است، چون او در زمانی که من در وزارت کشور بودم، فرماندار جیرفت بود، ولی در هر حال از کسی که تجربه کار ندارد چه می‌خواهیم و چه توقعی می‌توانیم داشته باشیم؟

میرسلیم با بیان اینکه برای چاره‌جویی رفع مشکلات باید از کسی انتظار داشته باشیم که بفهمد و تجربه کار داشته باشد، اظهار داشت: اگر وضع به همین روال ادامه یابد چهار سال دیگر را هم به باد خواهیم داد.

وی افزود: اگر انحراف و فساد در کشور وجود دارد دلیل اصلی آن بی توجهی به اخلاق حرفه‌ای است. باید اخلاق حرفه‌ای را در مقام خدمت کردن به مردم از امام علی (ع) یاد بگیریم. اگر قاچاق کالا متوقف نشود این نسل به بیچارگی کشیده می‌شود البته این مشکل نیز با اخلاق حرفه‌ای درست می‌شود ولی باید اخلاق حرفه‌ای را درک کرد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+ جهانگیری+میرسلیم
 
Thailand
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۵:۳۶:۳۲
این حرف ها رو قبلی ها هم زدن. ضمانت اجرایی نداره وعده ها (4273851) (alef-1)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۷:۳۷:۳۷
جناب میرسلیم بداخلاقی نفرمایید ، پسر خوبی یعنی چه
ای کاش سیاسیون ما قدری بزرگ شوند (4274173) (alef-1)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۸:۰۵:۳۵
شما هم پیرمرد خوبی هستید (4274233) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۸:۱۱:۳۵
این چه طرز حرف زدنه؟!.. (4274251) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۸:۲۶:۰۵
مردم خودتون قضاوت کنید در مورد تفکر یکسره توهین گر این آقایون. (4274294) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۸:۲۶:۵۳
برنامه هايتان چه بود اينها كه مشتى حرف كلى است كه همه تان ميگوييد برنامه و راهكارهايتان
چيست مثلا فكر ميكنيد براى خارج شدن از ركود بايد مالياتها را تا بيت درصد كاهش داد ؟
مثلا فكر ميكنيد براىكسرربودجه نداشتن بايد تا بيست درصد هزينه ها را كاهش داد
مثلا فكر ميكنيد براى ازدواج جوانان و حل مشكل مسكن مردم بايد راهى پيدا نمود براى ارزان شدن قيمتها ؟
اقاى ميرسليم شما هم پسر خوبى هستيد اما برنامه تان چيست
آيا براى اداره كشور نفت ١٣٠ دلارى بهتر است يا نفت ٤٠ دلارى پس چرا يكى جلوى تورم را گرفت
ديگرى تورم ٤٥ درصدى درست كرد
بله گفتن تجربه دارم كافى نيست امروز سال ١٣٩٦ است و با دهه ٦٠ و ٧٠ و ٨٠ از زمين تا
اسمان اوضاع فرق دارد زمانى كارتر سر كار بود و امروز ترامپ سر كار است
زمانى روسيه شوًروى بود و امروز شوروى روسبه است و پوتين سركار است
٥ سال پيش سوريه ويران وجود نداشت و يمن گرفتار جنگ نبود و داستانهاى امروز در خليج فارس
و مديترانه نبود ....
اقاى ميرسليم بايد بيشتر فكر كرد و با برنامه هاى كوتاه كدت و ميان مدت و دراز مدت وارد ميدان شد البته شما در يك حزب سابقدار هستيد و ايكاش احزاب بيايند و با برنامه و مرام و سيستم
باشند و مردم هرزمانى به هر برنامه و سيستمى كه به ان اميد دارند راى بدهند . (4274297) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۸:۳۶:۳۶
هنوز هیچی نشده توهین و تخریب شروع شد (4274330) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۸:۵۲:۴۷
اگر جهانگیری پسر خوبی است اقای میرسلیم شما هم بابابزرگ خوبی هستی. اگر جهانگیری تجربه ندارد شما هم که با توجه به سن و سالت سواد کهنه تری از ایشان داری،علی القاعده نباید بهتر از ایشان کار کنی. (4274360) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۲:۰۱:۰۳
میر سلیم یک تکنوکرات و تجدیدنظر خواه همچون روحانی است. خودش را به اصولکرایی نچسباند (4275186) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۰۹:۱۲
منظور این است که پسرخوبی است ولی چیزی بلد نیست (4274620) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۱۰:۰۷
جناب مير سليم خودت هم پسر خوبي هستي (4274621) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۳۰:۳۲
اقای میرسلیم فقط حرف و کنایه (4274686) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۵۰:۳۱
به نظرم رعایت ادب و حفظ جایگاه و شان افراد می بایست سرلوحه مسولین نظام باشد. (4274748) (alef-1)
 
موسوی
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۵۱:۴۴
اقای میر سلیم خیلی خودتو بزرگ تصور نکن تو که حداقل ۱۵ ساله که هیچ کاره ای (4274754) (alef-1)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۲:۱۳:۴۷
ممکنه بگی تجربه اجرایی جنابعالی چیست؟ (4274813) (alef-1)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۲:۴۱:۳۳
تنها کسی که برنامه داشت و اجرا کرد و بعد از هشت سال رشد و رونق اقتصادی فراهم کرد الان ممنوع التصویره! (4275210) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.