توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467565
علیرضا بیرانوند: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم
بخش ورزشی الف، 11اردیبهشت96
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موفقیت‌هایی که به آن رسیدیم حاصل کار گروهی باشگاه، تیم و هواداران بود. ما با اتحاد و همدلی به اینجا رسیدیم و بدون اینها نمی‌توانیم کاری پیش ببریم و در حال حاضر فکر و ذکرمان این است که از شانس صعودمان استفاده کنیم.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۰
به گزارش ایسنا، علیرضا بیرانوند درباره آخرین شرایط پرسپولیس اظهار کرد: دو بازی پیش رو داریم که در هر دو آنها به دنبال پیروزی هستیم. البته بازی با الوحده اهمیت زیادی دارد. در حال حاضر تمرینات خودمان را دنبال می‌کنیم و تمام تمرکز و تلاشمان را روی استفاده از شانس باقیمانده در لیگ قهرمانان آسیا و پیروزی مقابل الوحده گذاشتیم و امیدواریم در روزی که هواداران مثل همیشه از تیم حمایت می‌کنند جواز صعود از گروه را دریافت کنیم. ما به نتیجه بازی دیگر فکر نمی‌کنیم فقط باید در این بازی به پیروزی برسیم.

وی در مورد مسائل پیش آمده در روزهای گذشته و تاثیر آن روی روند کار تیم ادامه داد: ما آن اتفاقات را کنار گذاشتیم تا روی کار اصلی تمرکز کنیم از هواداران هم می‌خواهیم ما را حمایت کنند همانطور که آقای طاهری هم گفته‌اند ما یک خانواده‌ایم و در یک خانواده گاهی مشکلاتی هم پیش می‌آید ما نسبت به هواداران به گردن خودمان احساس دین می کنیم و می‌خواهیم در آسیا هم موفق عمل کنیم. اگر با آن قدرت قهرمان لیگ برتر شدیم بخاطر تلاش همه از مدیران باشگاه و کارمندان گرفته تا بخش‌های مختلف تیم که ما بازیکنان هم بخشی از آن هستیم بود و با همراهی و یاری هواداران این کار را پیش بردیم.

بیرانوند تاکید کرد: اگر هر یک از این بخش‌ها بویژه هواداران نباشند دیگر ما این قدرت را نخواهیم داشت. بچه‌ها خیلی زحمت می‌کشند و تلاش زیادی می‌کنند تا تیم را به هدفی که می‌خواهیم برسانیم. ما به عشق هواداران بازی می‌کنیم و انتظار داریم آنها هم برای تشویق ما در بازی با الوحده بار دیگر در ورزشگاه حضور پرشوری داشته باشند. در طول فصل اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشتیم که اگر با هم نبودیم موفق نمی‌شدیم و به همین دلیل نمی‌توانیم تصور کنیم لحظه‌ای برسد که هواداران پشت ما نباشند. فکر کردن به چنین چیزی هم من را ناراحت می‌کند.

بیرانوند درباره صحبت‌های خود پس از بازی با ذوب‌آهن، اظهار داشت: بعد از بازی خیلی ناراحت بودم و از بازی خودم اصلاً رضایت نداشتم. من همین جا از هواداران، پیشکسوتان و همه پرسپولیسی‌ها  بخاطر آن صحبت ها عذرخواهی می‌کنم و می‌خواهم بدانند که آن حرف‌ها از ته دلم نبود. من عصبی شده بودم و نباید آن مسائل را مطرح می‌کردم چون حرف دلم این است که حضور در پرسپولیس را با تمام وجود دوست دارم و اگر اینطور نبود چندی پیش به راحتی برای تمدید قراردادم اقدام نمی‌کردم. امیدوارم هواداران هم از کنار این مسئله بگذرند و همه با هم روی کار مهمی که داریم تمرکز کنیم. ما با اتحاد و همدلی به اینجا رسیدیم و بدون آن موفق نمی‌شویم.
 
کلمات کلیدی : علیرضا بیرانوند+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.