توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 281660
تولید دوگانه‌سوزها افزایش یافت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸
تولید بیشتر خودروهای سواری دوگانه‌سوز در کشور افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، براساس جدیدترین آمارهای رسمی تولید بیشتر سواری‌های دوگانه‌سوز در کشور در خرداد ماه امسال افزایش یافته است.

در این مدت تولید پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز ایران خودرو مرکزی با رشد ۷۸.۳ درصدی از ۱۵۵۵ دستگاه در خرداد ۱۳۹۳ به ۲۷۷۳ دستگاه افزایش یافته است.

خرداد ماه امسال تولید پژو پارس دوگانه‌سوز ایران خودرو مرکزی با افزایش ۲۶۷ هزار و ۹۰۰ درصدی از یک دستگاه در خرداد ۱۳۹۳ به ۲۶۸۰ دستگاه افزایش یافته است. در این مدت تولید سمند دوگانه‌سوز ایران خودرو مرکزی با رشد ۳۵.۶ درصدی از ۲۳۷۳ دستگاه در خرداد ۱۳۹۳ به ۳۲۱۸ دستگاه افزایش یافته است.

تولید پژو پارس دوگانه‌سوز ایران خودرو خراسان اما با افت صد درصدی از ۲۱۲۱ دستگاه در خرداد ۱۳۹۳ به صفر کاهش یافته است.

خرداد ماه امسال تولید پراید دوگانه‌سوز پارس خودرو با رشد ۵۱.۶ درصدی از ۱۲۵۸ دستگاه در خرداد ۱۳۹۳ به ۱۹۰۷ دستگاه افزایش یافته است.

در این مدت تولید پراید دوگانه‌سوز سایپا مرکزی با کاهش ۸.۷ درصدی از ۱۹۳۹ دستگاه در خرداد ۱۳۹۳ به ۱۷۷۰ دستگاه کاهش یافته است. همچنین تولید تیبا دوگانه‌سوز نیز از صفر دستگاه در خرداد ۱۳۹۳ به ۷۹۳ دستگاه افزایش یافته است.
 
کلمات کلیدی : خودرو+ پراید+ پژو+ سانتافه+ پورشه+ بی ام و + BMV
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.