نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508569
عامل «جنایت خیابان یخچال» علاوه بر همسر و فرزند، پدر و مادرش را نیز به قتل رسانده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: با کشف جسد یک پیرزن و پیرمرد در منطقه پاسداران مشخص شد عامل جنایت شب گذشته در خیابان یخچال پدر و مادرش را نیز به قتل رسانده و تعداد کشته‌های این حادثه به ۵ نفر افزایش یافت.

محمد شهریاری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر قتل 4 نفر در خیابان یخچال و منطقه پاسداران درباره جزئیات این قتلها اظهار کرد: ساعت 21 شب گذشته خبر کشف جسد سه نفر در یک خانه در خیابان یخچال اعلام شد که با حضور در محل جنایت مشخص شد مرد چهل ساله‌ای با ضربات متعدد چاقو همسر سی و هفت ساله و پسر یازده ساله‌اش را به قتل رسانده و سپس با ضربه چاقو به  گردن خود، به زندگی‌اش پایان داده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران ادامه داد: خانواده همسر قاتل پس از مراجعه به منزل قاتل و باز نکردن در منزل پلیس را در جریان قرار داده و پس از گشودن در منزل با سه جسد مواجه شده بودند، همچنین از آنجایی که خبری از خانواده قاتل نبود و آثار خون بر روی فرمان خودروی قاتل مشهود بود تیم جنایی به محل کار قاتل در منطقه پاسداران مراجعه کرده و با جسد چاقو خورده یک پیرمرد و پیرزن در آنجا مواجه شدند.

معاون دادستان تهران افزود: ظاهراً پدر و مادر قاتل صبح روز گذشته از شهرستان  به تهران آمده و در محل کار پسرشان در منطقه پاسداران حضور یافته بودند.

وی تصریح کرد: تحقیقات درباره این قتلها هم‌اکنون در حال بررسی است.
 
کلمات کلیدی : قتل + قتل خانوادگی + جنایت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۲:۰۲:۳۵
در همه جای دنیا این اتفاقات هست ولی عصبی بودن مردم بی ارتباط با مدیران بی تفاوت نجومی بگیر نیست هر چند که آنها مسئول مستقیم نباشند. (4546866) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۳۵:۱۷
خیلی دردناک است. چه شده و انگیزه چه بوده؟ چرا پد ر و مادرش را کشته,؟ چرا فرزندش را؟من شک کردم به این داستان،شاید کسی آنها را کشته و دلیل آن شاید دشمنی،اختلاف خانوادگژ،سباسی،یا قاچاق بوده،چون سال های دور،خانپاده ی پزشک تفتی را همین گونه،کشتند.پیکیری شود و شاید این مرد، این کار را نکرده. (4546994) (alef-13)
 
مهدي
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۴:۳۷:۳۳
چقدر وحشتناك.واقعا دليل اين قتلها چيه،؟چرا هر روز بر تعداد اين نمونه قتلها افزوده ميشه؟ (4547065) (alef-11)
 
ابراهیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۲۱:۵۶:۰۳
وقتی اعتقادات مذهبی سست شود، جامعه گرفتاراین فجایع میشود.
فسادبیشتر، جنایت بیشتر (4547507) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۰۰:۵۸:۴۷
دلیلش مسائل بی فرهنگی و بی هویتی!! (4547709) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.