توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462254
کاندیداهای جمنا حجت الاسلام رییسی را برای ثبت نام همراهی می‌کنند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
به سه کاندیدای مورد حمایت جمنا آقایان علیرضا زاکانی ,مهرداد بذرپاش و حمیدرضا حاج بابایی توصیه شده است که به محض ورود حجت الاسلام رییسی به وزارت کشور برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، وی را همراهی کنند.

به گزارش ایلنا، با توجه به خروج رییسی از جمنا و عدم تمکین بسیاری از جریان‌های اصولگرا از تصمیمات آن، پروژه اصولگرایان برای تشکیل یک جبهه فراگیر  برای معرفی نماینده واحد از جریان اصولگرایی با شکست مواجه شد و این جبهه عملا از اهدافی که در ابتدا مدنظر داشت و برایش تصویب شده بود بازماند.

شنیده ها حاکی از این است که با توجه به شکست پروژه جمنا ، به سه کاندیدای مورد حمایت جمنا آقایان علیرضا زاکانی ، مهرداد بذرپاش و حمیدرضا حاج بابایی توصیه شده است که برای نزدیک شدن به جریان رییسی و با توجه به اینکه احتمال دارد هیچ یک از این افراد در نهایت پس از ثبت‌نام نتوانند از فیلتر شورای نگهبان به عنوان رجل سیاسی عبور کنند به محض ورود حجت الاسلام رییسی به ستاد انتخابات وزارت کشور برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، وی را همراهی کنند.

از دیگر سو احتمال دارد با اعلام حضور قالیباف در رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری برخی از کاندیداهای جمنا بجای حمایت از رییسی پشت سر قالیباف قرار گیرند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ثبت نام داوطلبان+جمنا+حجت الاسلام رییسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.