نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 271094
قدردانی انصارالله از کمک‌ های ایران
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۵
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن با قدردانی از کمک‌های بشردوستانه ایران به مردم یمن، هرگونه حضور نظامی ایران در یمن را تکذیب کرد.

به گزارش فارس،  «محمد الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن و از رهبران بلندپایه انصارالله یمن در گفت‌و‌گو با این شبکه با قدردانی از کمک‌های جمهوری اسلامی ایران هرگونه دخالت ایران در امور یمن را تکذیب کرد.

وی در ادامه با ذکر دلیل تجاوز عربستان به یمن گفت: خروج مردم یمن از زیر یوغ عربستان و آمریکا دلیل اصلی حمله عربستان بوده است.

وی افزود: عربستان به ما حمله کرد، چرا که ما باعث نگرانی اسرائیل شده بودیم و تجاوز به یمن از سوی آمریکا و اسرائیل مدیریت می‌شود.

این رهبر بلند پایه انصارالله در ادامه جنگ یمن را همانند حمله رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۰۶ به لبنان دانست.

محمد الحوثی، در ادامه با اشاره به آتش بس اعلام شده، افزود: امیدواریم این آتش بس بهانه‌ای نباشد تا عربستان پشت نقاب آن به جنایت‌های خود علیه یمن ادامه دهد اما ما به آتش بس به خاطر مردم یمن پایبند هستیم.

وی گفت: ما آماده هم‌پیمانی با هر کشوری که تجاوز عربستان به یمن را رد کند، هستیم.

محمد الحوثی در مورد القاعده نیز گفت: القاعده بازوی اطلاعاتی است که بنا به خواسته و میل آمریکا تحرک می‌کند و موجب جنایات متعددی در یمن شده است.
 
کلمات کلیدی : کمک‌ های ایران+یمن
 
میرزاحسین
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۰:۰۰:۵۷
سلام به روح شهیدحسین البدری حوثی بنیانگذارانقلاب یمن ودرودخدا بر برادروجانشین شایسته ایشان عبدالمالک حوثی که فردی کاردان وبابصیرت ومومن است (2890415) (alef-13)
 
جوان ایرانی
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۰:۳۷:۳۶
برادران یمنی ادامه بدین .ما پشتتون هستیم
اونا نتونستن حتی غزه به اون کوچیکی رو نابود کنن شما که یه کشور بزرگید تازه رقیب اونا اسرائیل بود .طرف مقابل شما مشتی تن پرورو شیکم باره ان.....
حتما پیروزید زیر سایه امام زمان(عج)
الموت الامریکا الموت الاسرائیل الموت الآل سعود (2890428) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۳:۲۴:۵۲
ما آماده هم‌پیمانی با هر کشوری که تجاوز عربستان به یمن را رد کند، هستیم.
ایران را میگه به امید خدا (2890648) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۴:۴۷:۴۱
پیروزی بر استکبار حتمی است و نابودی و فرو ریختن پایه های نکبت بار خاندان سعودی نزدیک است این بارها و بارها قبلا گفته شده که عصر ظهور مصادف است با فرو ریختن پایه های لرزان سعودی انشاالله الهم عجل لولیک الفرج (2890762) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۷:۰۵:۳۹
درود بر ملت مبارز یمن ملت یمن پیروز این جنگ هست (2890915) (alef-3)
 
رحمانیان
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۷:۴۴:۵۲
درودبرملت مقاوم یمن انشاءالله پیروزی نزدیک است (2890951) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.