توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421196
فراکسیون امید همچنان مدافع مرد اقتصادی کابینه روحانی/استیضاح طیب‌نیا در دستور کار نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
ایسنا نوشت:بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون امید به طور کلی در این موقعیت موافق استیضاح نیست مگر اینکه مسئله خاص یا ویژه‌ای پیش بیاید که در حال حاضر این مسئله خاص و فوق‌العاده وجود ندارد.

بهرام پارسایی ضمن تأکید بر لزوم تعامل با دولت در ماه‌های باقی‌مانده از عمر دولت یازدهم گفت: اگر دولت بخواهد در مواردی دست به ترمیم کابینه بزند فراکسیون مشکلی با آن نخواهد داشت اما ما در شرایط فعلی اصلاً موافق استیضاح نیستیم به ویژه وزیر اقتصاد که با حضور در جلسه فراکسیون امید گزارش جامع و خوبی به نمایندگان ارائه کرد و نمایندگان علیرغم وجود مشکلات فراوان در حوزه اقتصاد از توضیحات وزیر راضی بودند.

پارسایی با تأکید بر اینکه استیضاح و سوال از اهرم‌های قانونی نمایندگان است یادآور شد: موضع فراکسیون استیضاح وزیر اقتصاد نیست و ما امیدواریم روندی که دولت در حوزه اقتصادی در پیش گرفته به جایی منجر شود که علاوه بر مشکل تورم مشکل رکود نیز حل شود.
 
کلمات کلیدی : استیضاح طیب‌نیا + مجلس +بهرام پارسایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.