توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426498
ترامپ بیل کلینتون را به باد انتقاد گرفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
رییس جمهوری منتخب آمریکا به خاطر زیر سوال برده شدن هوش و استعدادش از سوی بیل کلینتون به وی حمله کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، بیل کلینتون، رییس جمهور پیشین آمریکا در گفت‌وگوی بداهه‌ای در یک کتابفروشی در نیویورک که در ماه جاری میلادی صورت گرفت، هوش و استعداد دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا را زیر سوال برد و گفت:‌ او چیز زیادی نمی‌داند. تنها چیزی که او می‌داند این است که چگونه باید مردان سفیدپوست خشمگین را پای صندوق‌های رای بیاورد.

کلینتون در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ این مطالب را مطرح کرد و از بد روزگار یکی از سردبیرهای روزنامه محلی در این فروشگاه کتاب حضور داشت و آن مطالب را در روزنامه آورد. این مطالب در چاپ دوشنبه پولیتیکو به چاپ رسید.

بیل کلینتون گفت که ترامپ پس از انتخابات با وی تماس گرفته و با لحنی صمیمی با وی صحبت کرده است.

ترامپ هم صبح سه شنبه با مطلع شدن از مطالب ذکر شده از سوی بیل کلینتون به شدت از کوره در رفت و گفت:‌ بیل کلینتون گفته که من پس از انتخابات با او تماس گرفتم. این درست نیست. او به من تلفن کرد و تبریک گفت. او چیز زیادی نمی‌داند.

ترامپ ادامه داد: آنها بر ایالت‌های غلط تمرکز و بودجه زیادی خرج کردند.

بیل کلینتون در پاسخ به واکنش ترامپ در توییتر خود نوشت:‌ من یک چیز را قبول دارم و آن این است که من به ترامپ زنگ زدم.

در جریان رقابت‌های انتخاباتی ترامپ به شدت هیلاری کلینتون را به دلیل رسوایی اخلاقی هسمرش مورد انتقاد قرار داد و گفت که وی با این مساله خیلی بد کنار آمده است.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + بیل کلینتون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.