توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497102
کلاهبرداری نمکی!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۹
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری 2متهم که نمک را به جای شکر به ارزش 20میلیارد ریال فروخته بودند، خبر داد.

 فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری 2متهم که نمک را به جای شکر به ارزش 20میلیارد ریال فروخته بودند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردارعلیرضا مظاهری اظهار کرد : در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه 2 هزار تن شکر آغشته به نمک وارد کارخانه قند شیروان شده است، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی ماموران مشخص شد که محموله تحت عنوان شکر به کارخانه قند شیروان رسیده است که پس از انجام آزمایشات مشخص شد محموله نمک بوده و احتمال اینکه به کارخانه های دیگر نیز ارسال و باعث خسارت به اموال دولتی شود و موضوع به سایرکارخانه های سطح ایران اطلاع رسانی شد.

سردار مظاهری تصریح کرد: ماموران با اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی خودروی محموله که در حال تخلیه بار نمک به عنوان شکر در شهرستان خوی استان آذربایجان غربی شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی افزود: ماموران آگاهی شهرستان شیروان با هماهنگی مقام قضائی و همکاری پلیس آگاهی خوی یک تریلی را در آن شهرستان توقیف کردند.

وی با اشاره به اینکه ارزش محموله مکشوفه 20میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این عملیات ضربتی 2 متهم دستگیر و پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.
 
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری+نمک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.