توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432103
4 مصدوم در انفجار مخزن روغن یک کارخانه در آمل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۳
انفجار مخزن روغن در یک کارخانه در آمل چهار مصدوم برجای گذاشت.

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی آمل در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه انفجار مخزن روغن در یک کارخانه در آمل چهار مصدوم بر جای گذاشت اظهار داشت: با وقوع این حادثه به مرکز پیام اورژانس آمل بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاههای اورژانس آمل۱ و نارنجستان به محل حادثه که در شرکت کاله آمل بود اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه چهار نفر مصدوم شدند که توسط کارشناسان فوریتهای پزشکی پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستانهای امام رضا و ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند.

وی همچنین از انجام اولین پرواز آزمایشی بالگرد جدید اورژانس مازندران خبر داد و گفت: بالگرد جدید اورژانس استان مازندران امروز اولین پرواز آزمایشی خود را از پایگاه اورژانس هوایی استان مازندران انجام داد و در این پرواز که نمایندگانی از اورژانس کشور و رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان مازندران حضور داشتند.

اشکپور ادامه داد: بالگرد قبلی اورژانس مازندران در تاریخ ۳۱ شهریور امسال در حال انجام ماموریت در جاده هراز دچار سانحه شد و آقای مصطفی صادقی کارشناس فوریتهای پزشکی اورژانس هوایی شهید شد.
 
کلمات کلیدی : انفجار کارخانه آمل+حوادث کار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.