توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479940
جزئیات جلسه اعضای دولت و نمایندگان مجلس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۴
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس، جزئیات جلسه امشب اعضای دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به برگزاری نشست مشترک مجلس و دولت به میزبانی قوه مجریه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی، گفت: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این جلسه بر مسائل اقتصادی تاکید کرد و اظهار داشت که باید سه قوه برای حل مسائل اقتصادی با یکدیگر همکاری داشته باشند.

وی با بیان اینکه  لاریجانی در این نشست اعلام کرد که دولت یازدهم باید توجه بیشتری به بحث‌های اقتصادی داشته باشد، ادامه داد: رئیس مجلس عنوان کرد که تقویت اقتصاد ملی باید تابلویی باشد که دولت آن را بالای سر خود داشته باشد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس افزود: لاریجانی تصریح کرد که هیچ‌ یک از گروه‌ها اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب نباید از دولت سهم‌خواهی داشته باشند، بلکه باید نیروهای کارآمد و اثرگذار به کار گرفته شوند و اصل و اساس کار بر این مبنا گذاشته شود تا دولت موفق شود و بتواند در حل مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی موفق باشد و  توقع این است که دولت کارآمدی تشکیل شود.

پورمختار تصریح کرد: در این نشست رئیس‌جمهور نیز گزارشی از عملکرد دولت در بحث اقتصادی به نمایندگان ارائه کرد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۲۳:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۲۱:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۲۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۹:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۲۱:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۲۳:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۲۲:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۲۰:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۲۰:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۷ ۱۵:۳۶
 
 
کلمات کلیدی : جلسه دولت مجلس+نمایندگان مجلس+دولت+ضیافت افطار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.