توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 346768
آیت‌الله یزدی:رهبرانقلاب دوست و دشمن را می‌شناسند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب حکیمی آگاه و بیدارند که دنیا را می‌بینند، دوست و دشمن را می‌شناسند و سکان انقلاب را در مقابل فتنه‌های دشمنان به‌دست گرفته و از اسلام محافظت کرده‌اند.

آیت‌الله محمد یزدی در آستانه میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در دیدار جمعی از پدران شهدا اظهار کرد: همه ما مرهون و وامدار خون‌های شهدا هستیم و باید عظمت آنان را درک کنیم و یادشان را زنده نگه داریم.

به گزارش میزان، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه فعل جهاد از احکام و دستورات الهی است ادامه داد: بقای دین در سایه دفاع است، اگر این دفاع نبود نامی از اسلام، دین، قرآن و حاکمیت اسلام نبود.

وی تصریح کرد: اگر امروز نماز جمعه، نماز شب، اعتکاف، محرم و صفر، فاطمیه و رجبیه برپاست به برکت خون‌های شهداست و آنان در این عبادات سهیم هستند.

آیت‌الله یزدی اضافه کرد: بعد از انقلاب امکانات بسیاری در سایه این امنیت و آرامش که حاصل خون‌های شهداست در کشور ایجاد شد و شاهد آبادانی، آزادی، حق رای و انتخاب برای مردم، آزادی و احترام به زنان و... هستیم و امروز اسلام حاکم و رهبری حافظ اسلام است.

وی اضافه کرد: اکنون نیز دشمن در عرصه جنگ نرم علیه اسلام به‌پا خاسته ولی رهبر معظم انقلاب حکیمی آگاه و بیدار است که دنیا را می‌بینند، دوست و دشمن را می‌شناسند و سکان انقلاب را در برابر تمام فتنه‌های دشمنان به‌دست گرفته و از اسلام محافظت کرده‌اند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه شهدا مقام والایی نزد پروردگار دارند و بدون واسطه به وجه الله نظر می‌کنند تاکید کرد: شهدا با جانشان از ولایت حمایت کردند و امروز ما در ادامه راه شهدا باید از ولایت و حکومت اسلامی حمایت کنیم.
 
کلمات کلیدی : آیت الله یزدی+رهبر انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.