توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423762
منابع بیمه بیکاری از مصارف پیشی گرفت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۵
مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: با تدابیر انجام شده منابع بیمه بیکاری پس از گذشت 12 سال برای اولین بار از مصارف پیشی گرفت.

به گزارش فارس، کریم یاوری مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گفت: بر اساس برنامه های تنظیمی دستاورد محور " گسترش دامنه پوشش بیمه بیکاری با رویکرد کاهش مدت استفاده از مقرری " از طریق هدایت مقرری بگیران به اشتغال مجدد و توانمند سازی آنان با ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای مورد نیاز و ارتقاء مهارت آنان در مشاغل قبلی پیگیری و دنبال می شود .

وی افزود: پیشنهاد تشکیل کارگروه‌های  تسهیل و رفع تولید در استانها ی کشور به ریاست استانداران و تشکیل کارگروه " ملی تسهیل و رفع موانع تولید در کشور" در ابتدا توسط وزیر تعاون ،کارو رفاه اجتماعی ارائه با اقبال وزارتخانه ها و سازمان‌های عضو به تصویب هیات وزیران رسید تا در رسیدگی و حل و فصل مشکلات بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان و کار آفرینان و در حمایت و پایداری تولید و حفظ فرصت های شغلی و صیانت از کارگران تلاش و هم فکری نمایند .
 
کلمات کلیدی : بیمه بیکاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.