توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443463
توضیح دبیر جشنواره فجر درباره اعتراض‌ به نامزدهای این دوره
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۵
دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در حاشیه تجلیل از نامزدهای این جشنواره در واکنش به برخی اعتراضات نسبت به لیست نامزدهای فیلم فجر، اظهاراتی را مطرح کرد.

به گزارش خبرآنلاین، محمد حیدری در جمع خبرنگاران درباره این که پس از اعلام نامزدها اعتراضاتی مبنی بر اینکه برخی آثار در حدی نبودند که نامزد شوند، ابراز عقیده کرد: «من این نظر را قبول ندارم و همه کسانی که نامزد شده‌اند، نظر محترم هیئت داوران این دوره جشنواره بوده‌اند و باید به این نظر آنها احترام گذاشت.»

حیدری همچنین خاطرنشان کرد: «هر ساله این اتفاقات در جشنواره پیش می‌آید و تعدادی اعتراض نسبت به کاندیداها وجود دارد. این اعتراضات بیشتر در بخش انتخاب و داوری است و حاشیه های زیادی را همیشه همراه خود داشته است.»

دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در پایان درباره‌ وضعیت آینده‌ی فعالیت‌اش گفت: «تا زمانی که سینما بخواهد خدمتگزار سینما هستیم و تا زمانی که این مسئولیت بر دوش ما باشد با جان و دل پذیرا هستیم.»
 
کلمات کلیدی : جشنواره فیلم فجر۹۵+جشنواره فجر ۳۵+داوری+سیمرغ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.