توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498869
کشف معجون توهم آور در شاهرود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف ۹ کیلوگرم ماده مخدر معجون بیرجندی در شهرستان شاهرود خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سید مجتبی اشرفی از کشف این ماده مخدر در توقیف یک‌دستگاه اتوبوس در حین عبور از این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این اتوبوس از مشهد به تهران در حرکت بوده و پلیس در بازرسی از آن موفق به کشف این مخدر شد. این مقام انتظامی از دستگیری راننده ۴۸ ساله این اتوبوس خبر داد و افزود: پلیس در برخورد با موادمخدر و قاچاق به شدت جدی است.

وی در خصوص محموله مکشوفه گفت: تولید این معجون که عموما در جنوب خراسان رواج دارد، جزء مواد مخدر روانگردان بوده و به صورت کیک خوراکی و همچنین به‌صورت تدخین مورد استعمال قرار می‌گیرد. سرهنگ اشرفی با اشاره به آثار مخرب این معجون تصریح کرد: پس از استفاده از این معجون خطرناک مصرف کننده دچار توهم و اختلالات مغزی و توهمات زمانی و مکانی شده و مشکلات قلبی عروقی و تنفسی نیز از عوارض متعدد این مخدر خطرناک است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود همچنین از توقیف یک دستگاه نیسان با ۲ تن خمیر گل سازی که به صورت قاچاق از نیشابور به مقصد کرج بارگیری شده بود، خبر داد.

وی از دستگیری راننده 38 ساله این خودروی نیسان توسط پلیس شهرستان شاهرود خبر داد و اضافه کرد: ارزش این محموله قاچاق 100 میلیون ریال است.

این مقام انتظامی از تشکیل پرونده‌هایی در خصوص این کشفیات خبر داد و افزود: این قاچاقچیان در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.
 
کلمات کلیدی : معجون توهم آور ، شاهرود، مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.