توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439729
جنبش «۱۴ فوریه» بحرین خواستار برگزاری تظاهرات گسترده شد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۴
جنبش ۱۴ فوریه بحرین از مردم این کشور خواست تا در دفاع از اسلام و حمایت از آیت الله شیخ «عیسی قاسم»، از امروز تظاهرات گسترده‌ای را تحت عنوان «از مرگ نمی‌هراسیم» برگزار کنند.

به گزارش مهر به نقل از «صوت المنامه»، جنبش «جوانان ۱۴ فوریه» بحرین با صدور بیانیه ای خواستار برگزاری تظاهرات استثنایی مردم بحرین علیه رژیم آل خلیفه شد.

بر اساس این گزارش، این جنبش اعلام کرده است: از مردم می خواهیم که در دفاع از اسلام و حمایت از آیت الله شیخ عیسی قاسم و در اعلام وفاداری به خون شهداء، از امروز شنبه تظاهرات گسترده ای را تحت عنوان «از مرگ نمی‌هراسیم» برگزار کنند.

جنبش ۱۴ فوریه بحرین از مردم این کشور خواسته است تا به ندای علمای بحرینی لبیک گفته و کفن پوشان در تظاهرات شرکت کنند.

گفتنی است، قرار است روز دوشنبه هفته جاری آخرین جلسه دادگاه محاکمه شیخ عیسی قاسم برگزار شود. پیشتر نیز علمای بحرین در بیانیه دفاع از آیت الله عیسی قاسم اعلام کرده بودند: مردم در شب محاکمه آیت الله قاسم (یکشنبه) کفن پوش تظاهرات کنند. «دفاع تا پای جان» از آیت الله عیسی قاسم تکلیف شرعی ملت بحرین است.
 
کلمات کلیدی : بحرین + عیسی قاسم + مقاومت اسلامی بحرین + شهدای بحرین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.