توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399823
نامجومطلق: از حربه ازبک‌ها به آنها ضربه زدیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۱
بازیکن پیشین تیم ملی می گوید شاگردان کی روش بی توجه به نمایش تماشاگر پسند به دنبال کسب سه امتیاز هستند.

مجید نامجو مطلق در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره برد تیم ملی برابر ازبکستان گفت: قبل از هر چیزی باید این پیروزی را به همه تبریک بگویم. بازی با ازبکستان بسیار سنگین بود و تیم ملی با نمایشی خوب که البته جذاب نبود هر سه امتیاز را در دیداری بزرگ کسب کرد. در این مقطع البته تنها موضوعی که اهمیت دارد، کسب سه امتیاز است که به خوبی این کار را با نمایشی که تماشاگر پسند نبود، انجام دادیم.

وی ادامه داد: سرمربی تیم ملی به خوبی نقاط قوت تیم ازبکستان را مهار کرده بود و برای این بازی برنامه داشت. کی روش با تمرکز بالا در خط هافبک، توانست قدرت خط هافبک ازبکستان را مهار کند و فضا سازی را از آنها گرفت تا این تیم در خلق موقعیت ناتوان باشد و در ضربات ایستگاهی که حربه خود ازبک ها بود به آنها زد. بعد از گل نیز به خوبی توانستیم بازی را کنترل کنیم و در نهایت برنده بازی بودیم.

بازیکن پیشین تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا نمایش های تیم ملی هیچگاه تماشاگر پسند نیست، بیان کرد: کی روش نشان داده با توجه به مخالفان زیادی که در ایران دارد تنها به دنبال نتیجه است و در ایران تنها نتیجه گیری برای او اهمیت دارد. ما در حضور کی روش فقط نتیجه می گیریم و طبیعی است که تیم ملی با فوتبالی که چشم نواز نیست به دنبال کسب سه امتیاز است.

نامجو مطلق درباره شانس ایران برای صعود به جام جهانی، تصریح کرد: با توجه به نمایش دیگر تیم ها و نتایجی که تا به امروز کسب کرده ایم، در صورت پیروزی برابر کره جنوبی 90% تیم ملی به جام جهانی خواهد رفت. کیفیت تیم های هم گروه ایران در مقدماتی جام جهانی به شکلی است که به نظر من مشکلی برای صعود نخواهیم داشت.


وی درباره دیدار با کره جنوبی اظهار کرد: کره در دیدار با قطر نشان داد که از قدرت خود در گذشته فاصله گرفته است که این موضوع می تواند ما را به کسب پیروزی امیدوار کند.


نامجومطلق در پایان با بیان این نکته که انتخاب بهترین بازیکن تیم ملی کار دشواری است، گفت: تیم ملی بازیکن شاخصی نداشت و همه بازیکنان در کار تیمی بسیار خوب بودند. دفاع ما منظم و قدرتمند عمل کرد و دیگر بازیکنان نیز به خوبی وظایف خود را انجام دادند.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال+مقدماتی جام جهانی+ازبکستان+نامجو مطلق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.