نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418614
طبقه‌ هفتم‌ پاساژ‌علاءالدین‌ بدون‌ تعجیل‌ تخریب‌ می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰
معاون شهردار تهران گفت: سازه طبقه هفتم پاساژ علاءالدین با زمانبندی مناسب و بدون تعجیل تخریب می‌شود.

به گزارش ایسنا، ناصر امانی با اشاره به اینکه شورای تامین شهر تهران مکانیزم نحوه برداشتن سازه طبقه هفتم پروژه علاءالدین را تعیین کرده است، گفت: مهمترین بحث مورد نظر در شورای تامین  آن است که اقدام به برداشتن سازه، مخاطره‌ای برای شهروندان ایجاد نکند و ایمنی کاملا رعایت شود.


معاون شهردار تهران افزود: با توجه به اینکه سازه علاءالدین بسیار سنگین است و بسیاری از تاسیات پروژه در طبقه هفتم نصب شده، تخریب این سازه نیاز به زمانبندی و برنامه‌ریزی دقیق دارد.  

امانی خاطر نشان کرد: نظر شورای تامین در اجرای کار بر این اساس است که سازه و تاسیسات دچار آسیب نشوند و امنیت کامل و ایمنی برای مردمی که در محل تردد می‌کنند و افراد شاغل کاملا در نظر گرفته شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی تهران سما، امانی تاکید کرد: به طور حتم شهرداری تهران با فراهم کردن ایمنی لازم در زمان مناسبی این کار را به انجام می‌رساند.
کلمات کلیدی : پاساژ‌علاءالدین‌،شورای تامین شهر تهران
 
United States
۱۳۹۵-۰۹-۰۸ ۱۵:۳۱:۰۶
خبر نداری که حاجی علاالدین نقشه ساخت طبقه هشتم هم ککشیده ! (4037613) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۸ ۱۵:۵۰:۳۵
این مملکت فیلم شده است آخه یک نفر چگونه میتواند اجرای تخریب طبقه هفتم رو این همه عقب بندازه.بابا حتما یکسری در مناصب قضایی وشهرداری پشت این حاجی علاالدین هستند دیگه.
تو این مملکت پارتی داشته باش غمت نباشه چه تخلفی میکنی همه چی با ...حله (4037676) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۸ ۱۶:۳۳:۲۵
این سریال را تموم کنید. (4037799) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.