توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479699
کارمند اخراجی ۵ نفر را در محل کار سابق خود در فلوریدا کشت
بخش حوادث الف، 16 خرداد 96
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷
پلیس ایالت فلوریدای آمریکا اعلام کرد که پنج نفر در جریان یک تیراندازی در "اورلاندو" کشته شده‌اند.

به گزارش ایسنا، به گفته مقام‌های محلی مرد مهاجم کارمند سابق فروشگاهی بود که در ماه آوریل از آن اخراج شده بود. او پس از این کشتار خودکشی کرد.

پلیس می‌گوید هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که قاتل عضو یک گروه برانداز یا سازمان تروریستی بوده باشد. این حمله یک هفته مانده به سالگرد تیراندازی در یک کلوپ شبانه در فلوریدا روی می دهد. در آن حمله ۴۹ نفر کشته شده بودند.

بنابر گزارش بی‌بی‌سی، "جری دمینگز" کلانتر "اورنج کانتی" در این ایالت گفت که وقتی پلیس به محل حادثه رسیده با اجساد ۴ نفر روبرو شده است. یک کارمند زخمی دیگر هنگام انتقال به بیمارستان جان باخت.

او گفت که این حمله احتمالا به اختلافات محل کار مربوط می شد. حادثه در کسب و کاری روی داد که برای کاروان‌های تفریحی سایه‌بان تولید می‌کند.

پلیس هویت این مرد مسلح را که ۵۴ سال داشت آشکار نکرده است. همه کشته ها کارمندان شرکت بودند. دمینگز گفت که تصور می‌شود مهاجم در سال ۲۰۱۴ به یک کارمند شرکت حمله کرده اما به خاطر آن حادثه متهم نشده بود.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی + اورلاندوی آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.