نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299842
واکنش حمید سوریان به تمرینات سنگین آقای خاص
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۹
پس از بازگشت بنا به کشتی فرنگی تمرینات این تیم جدی تر از گذشته دنبال می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی ایران چند روزی است که زیر نظر محمد بنا آغاز شده است.بنا در روز نخست شاگردانش را جمع کرد و با دادن روحیه به آنها گفت که هر کاری را می شود انجام داد فقط باید تلاش زیادی کرد تا به موفقیت رسید.

این اتفاق در حالی افتاده است که حمید سوریان که پر افتخارترین کشتی گیر ایران است در گفت و گویی که با روزنامه ایران ورزشی داشته است گفته:«کار کردن با محمد بنا خیلی سخت است.»

سوریان در مسابقات لاس وگاس عملکرد خوبی نداشت و حالا که بنا برگشته دارد تمام تلاشش را می کند تا دوباره به روزهای اوج خودش برگردد و بتواند یکی از مدال آوران ایران در المپیک ریو باشد.وقتی سوریان (که بنا همیشه گفته یکی از استعداد های ایران و جهان است )می گوید کار کردن با بنا سخت است نشان می دهد که کار جدی تر از گذشته دارد دنبال می شود و فرنگی کاران عزم خودشان را برای کسب موفقیت در مسابقات پیش رو جزم کرده اند.
کلمات کلیدی : محمد بنا - کشتی فرنگی - حمید سوریان
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۳:۰۳:۱۶
چرا این تیتر را انتخاب کردید آیا در جهت ارتقاء عملکرد آینده تیم ملی است که اگر اینطور باشد چراب آقای خاص را بر گزیدید و اگر...... (3242297) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.