توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436434
نظر سلطان پرسپولیس به اختلاف کیروش و برانکو
بخش ورزشی الف،29دی95
علی پروین در مورد مسائل پیش آمده بین برانکو و کیروش و وجود اختلاف بین این دو مربی گفت: هم برانکو و هم کی‌روش راست می‌گویند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳
به گزارش تسنیم، علی پروین در مورد تیم پرسپولیس و نتایج خوب این تیم در حال حاضر گفت: قبل از اینکه مسابقات لیگ شروع شود در مصاحبه‌های خود اعلام کردم که در پرسپولیس تیم خوبی بسته شده است و من فکر می‌کنم که این تیم قهرمان شود و از ابتدا نیز معتقد به قهرمانی تیم بودم و معتقدم که تیم با این ظرفیتی که با کادر فنی و بازیکنان خود دارد و کمک‌های آقای طاهری به راحتی قهرمان می‌شود.

او در مورد مسائل پیش آمده بین برانکو و کیروش و وجود اختلاف بین این دو مربی گفت: هم برانکو و هم کیروش راست می‌گویند و من هم با کیروش و برانکو حرف زدم و گفتم که بنشینید و مشکلات را خودتان حل کنید و این مسئله را به رسانه‌ها نکشانید و امیدوارم که این موضوع با پا درمیانی فدراسیون فوتبال حل شود.

پروین با بیان اینکه حق با هر دو نفر است، گفت: به نظر من تعطیلی‌ها باید مقداری کم شود و اگر بازی‌های آسیایی شروع شود کار مشکل‌تر می‌شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد بازیکنان خوب پرسپولیس و تاثیرگذار در کسب نتایح خوب این تیم گفت: طارمی مسلمان و محمدزاده بازیکنان خوبی هستند و به نوعی همه بازیکنان خوب و آماده هستند.

پروین در مورد نتایج تیم استقلال و نظر خود در مورد سرمربی این تیم علیرضا منصوریان گفت: منصوریان تیم استقلال را جوان کرده و تیم استقلال قطعا بهتر می‌شود و لازم است که هواداران کمی صبور باشند و من فکر می‌کنم که با حمایت هواداران بتواند نتایج خوبی کسب کند و صددرصد موافقم که برای کسب نتایج بهتر به منصوریان وقت داده و از این مربی حمایت کنند.
 
کلمات کلیدی : علی پروین+برانکو+کی روش+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.