نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 326931
پدر سنگدل فرزند ۱۴‌ساله‌اش را هم کشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۱
مرد میانسالی که همسر خود را ۴ سال قبل به قتل رسانده بود شب گذشته فرزند ۱۴ ساله‌اش را هم خفه کرد.

به گزارش فارس، در ساعت ۳ بامداد روز ۴ بهمن امسال وقوع یک فقره درگیری در خیابان مرتضوی به کلانتری ۱۰۸ نواب اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری در محل، مأمورین مردی حدوداً ۴۵ ساله بنام محسن را مشاهده کردند که با یک رشته شال گردن در حال خفه کردن پسر ۱۴ ساله اش بنام "محمدعلی . ح" است.

بلافاصله محسن توسط مأمورین دستگیر و اقدامات اولیه درمانی جهت نجات "محمدعلی" توسط مأمورین و در ادامه عوامل تیم اورژانس انجام شد اما متأسفانه محمدعلی فوت می نماید.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل عمـد پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد؛ شب گذشته (ساعت ۲۰ مورخه ۳ بهمن ) در منزل دوستانش مصرف شیشه داشته و پس از مراجعه به منزل با پسرش (مقتول) درگیر و در ادامه، ساعت ۳ امروز اقدام به قتل وی نموده است.

خواهر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ۲۰ شب گذشته پدرم زمانی‌که به خانه آمد به بهانه اینکه چرا برادرم مادربزرگش ( مادر متهم ) را اذیت می کند، با او درگیر شد.

حدود ساعت ۳ بامداد بود که با شندین صدای خِس خِس !! از خواب بیدار شدم؛ زمانیکه چراغ را روشن کردم، ناگهان پدرم را بر روی سینه برادرم مشاهده کردم که با یک رسته شال گردن ....؛ از مادربزرگ درخواست کمک کردم اما زمانیکه او قصد داشت تا پدرم را از روی سینه برادرم کنار بکشد ناگهان از ناحیه دست چپ مورد اصابت جسم تیز قرار گرفت و به شدت مجروح شد؛ بلافاصله با ۱۱۰ تماس گرفته و از پلیس کمک گرفتم؛ دقایقی بعد و در حالیکه همچنان پدرم در حال خفه کردن برادرم بود، مأمورین وارد خانه شده و پدرم را دستگیر کردند اما برادرم دیگر مرده بود.

با انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و بررسی سوابق وی مشخص شد که محسن . ح ( ۴۹ ساله ) دارای سابقه ارتکاب جنایتی دیگر در سال ۱۳۹۰ را در پرونده جرایم خود دارد؛ در آن جنایت ، متهم در ساعت ۳ بامدا ۱ شهریور پس از مصرف شیشه و درگیری با همسرش بنام مهناز ( ۴۰ ساله ) او را با ضربات چاقو به قتل می رساند و پرونده نیز در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی رسیدگی و نهایتا متهم با حکم دستگاه قضایی به قتل عمـد محکوم می شود اما پس از گذشت چند سال و با رضایت خانواده مقتوله ، از زندان آزاد می شود.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دلایل و شواهد بدست آمده از زمان ارتکاب جنایت، قرار بازداشت قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : حوادث+قتل+قتل خانوادگی
 
قلی
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۲۱:۰۶:۴۵
شما به فکر مبارزه با آمریکا باشید این حوادث وحشتناک که تو ایران خیلی هم زیاده اصلا مهم نیست. مهم آمریکاست آمریکا (3493767) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۲۱:۲۹:۵۲
حالا هم ازاد مى شه مياد بيرون باز ادم مى كشه عجب قانوني مايه ى مباهات (3493831) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۲۲:۳۲:۳۵
اين بار هم طبق قانون ازاد ميشود كه ٢، ٣ سال بعد دخترش رو هم بكشه (3493990) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۲۲:۳۵:۳۹
یک جانی رو آزاد کردن بعد توقع داشتین بهتر از این بشه!! ؟ پناه بر خدا (3493998) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۲۳:۱۱:۰۰
چندتا خبر توی همین الف درباره قاتل شیشه ای نوشته شده؟!! وقتی انقدر خطرناکند این افراد چرا دولت اینها رو جمع نمیکنه؟! چرا مصرف شیشه جرم نیست؟!! چرا اعدامش نکردند همون موقع؟!! الانم که اعدام نمیشه چون بچشو کشته، فردا چه تضمینی هست بیاد بیرون یک نفر دیگه هم نکشه!؟
شیشه ای یا باید ترک کنه یا بمیره، حالت سوم نداره (3494120) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۲۳:۲۳:۱۱
فردا دوباره ازادش کنید تا این دفعه یک نفر دیگر رابکشد؟ (3494150) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۰۰:۱۳:۳۱
طبق قوانین دین مبین و روشنگر اسلام ایشان صاحب دم می باشند و قصاص نمی شوند. (3494265) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۰۳:۳۴:۱۱
در نهایت؟؟؟ خودش ولی دم بوده است. (3494442) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۰۷:۲۳:۰۱
ترحم بر پلنگ تیز دندان .... (3494529) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۱۱:۲۷:۰۱
قابل توجه کسانی که به دنبال عفو قاتلان از حکم قصاصند و با کمک رسانه ها خانواده ی مقتول را تحت فشار قرار می دهند تا علی رقم میل باطنی خود کاری را انجام بدهند که تمام جامعه ضرر آن را پس می دهد (3495225) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۲ ۱۵:۲۹:۵۴
هیچ کاریش نمییکنن،پدر خودش اولیای دمه اگر تمام بچه هاشو بکشه تو مجازات اسلامی هیچ مجزاتی نداره.۲ ماه دیگه آزاد میشه میاد بیرون اون یکی روهم میکشه به همین راحتی (3639280) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.