توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 343635
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال:
بدنبال تعامل با کی‌روش هستیم/ درباره انتخابات تصمیم می‌گیریم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به نشست امروز خاطرنشان کرد: جلسه امروز با کی‌روش و همکارانش خواهد بود و بدنبال تعامل با سرمربی تیم ملی هستیم تا امکانات تیم ملی را ارتقا دهیم.

به گزارش مهر، شهرام دبیری درباره نشست روز شنبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بیان کرد: جلسه امروز هم درباره مجمع انتخابات فدراسیون است و هم یک جلسه تعامل با کی روش و همکارنش. قرار است کی روش گلایه هایش درباره کمبود امکانات را مطرح کنند و ما هم این امکانات را ارتقا دهیم تا تیم ملی بتواند در مسابقات آتی نتیجه گیری کند.

وی درباره این که آیا نوع انتقادهای وی را قبول دارید، خاطرنشان کرد: خیر، ما همیشه از ایشان خواسته ایم که مطالب خود را در آرامش مطرح کند ولی مسایلی پیش می آید که مصاحبه هایی انجام می دهد. البته در مصاحبه هایش اگر تند صحبت نکند مشکلی نخواهد بود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه کی روش به این نوع مصاحبه ها عادت کرده است، گفت: ما یک جلسه‌ای هم قبلا با ایشان داشتیم و تمام مسایل شفاف سازی شد. حتی گلایه هایی از ایشان مطرح شد. ای کاش آن جلسات تکرار می شد و جلسات حضوری بیشتری با کی روش داشتیم ولی در هر صورت ما حمایت از تیم ملی را ادامه خواهیم داد.

دبیری در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست که با وی برخورد صورت گیرد، عنوان کرد: ما قبلا از کفاشیان خواستیم که با وی صحبت کند و اولتیماتوم داده شود ولی بعدها این اتفاق تکرار شد. ما انتظار داریم که کی روش مسایل خودش را در خفا مطرح کند و بیشترین تلاش را انجام خواهیم داد تا امکانات بهتری برای تیم ملی فراهم کنیم.

عضو هیات رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال تعویق در برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون یادآور شد: قرار است امروز درباره انتخابات فدراسیون فوتبال صحبت شود. اگر به موقع اساسنامه مورد تصویب هیات رئیسه قرار گیرد در تاریخ مقرر برگزار خواهد شد اما اگر به موقع تصویب نشد ممکن است برگزاری انتخابات با تاخیر انجام گیرد.
 
کلمات کلیدی : شهرام دبیری+کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.