نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377034
مهران غفوریان:بحث های ما ربطی به شبکه های ماهواره ای ندارد/ توقعم از نشریات بیشتر است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه ادبیات برخی نشریات داخلی درباره هنرمندان حتی در صورت وجود اختلاف نظر درست نیست، گفت: من در اعتراض به اهانت نشریه ای به هنرمندان، هر واکنشی نشان بدهم ارتباطی به شبکه های ماهواره ای معاند ندارد و هیچ وقت پاسخی به تماس این رسانه ها نداده ام.

مهران غفوریان در واکنش به سوء استفاده شبکه های ماهواره ای معاند از اعتراض وی نسبت به مطلب توهین آمیز یک نشریه داخلی به فارس گفت: من در واکنش به اهانت نشریه ای که متاسفانه در آخرین شماره خود، شان خود و هنرمندان این مرز و بوم را رعایت نکرده بود واکنش نشان دادم.

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: با آنکه من در هیچ کدام از شبکه های اجتماعی فعالیت ندارم اما انتقاد من در فضای مجازی پخش شد و در ادامه نیز به شبکه های ماهواره ای رسید که من حتی برای نام بردن نیز آنها را به رسمیت نمی شناسم و آنها اقدام به سوء استفاده کردند که باید بگویم مسایل داخلی ما ارتباطی به آنها ندارد.

غفوریان همچنین ادامه داد: من در واکنش به اهانت آن نشریه اقدامی انجام داده ام و هر واکنشی اعم از شکایت رسمی و اعتراض که نشان بدهم ارتباطی به این شبکه ها ندارد، من حتی پاسخی به تماس های این رسانه ها نمی دهم، افتخارم این است که در ایران هستم و برای شاد کردن مردم این کشور تلاش می کنم و نحوه اعتراض من ربطی به این شبکه های معلوم الحال که بیشتر به فکر خودشان هستند ندارد.

وی در پایان گفت: توقعم از نشریات کشور خیلی بیشتر است و این نحوه ادبیات نسبت به هنرمندان حتی در صورت اختلاف نظر نیز درست نیست.
 
کلمات کلیدی : مهران غفوریان،شبکه های ماهواره ای
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۵:۳۷:۵۲
یکی تکلیف افراد فحاشی را که در به اصطلاح نشریه یالثارات جا خوش کرده و به همه حمله می کنند را روشن کند. جناب دادستان محترم با جنابعالی صحبت میکنم...! (3855166) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۶:۰۵:۴۱
میدانید در شبکه من و تو عده ای اگر در اثر باران اب گرفتگی شد فیلم میگیرند و میفرستند انجا نشان دهد خوب من هم از خیلی چیزها شکایت دارم اما غیرت کجاست اینکه کسی چیزی را به شبکه ماهواره ای بفرستد و مضحکه یک شبکه ماهواره ای شویم چه چیزی را حل میکند یک شبکه که معلوم نیست چیست از کجا بودجه دارد وووو مگر در تمام دنیا هیچ مشکلی نیست هیچ نیست چرا فیلم نمیگیرند به شبکه های کوچک نمیفرستند ایا شان شما همینقدراست ایا غرور ندارید ایا میخواهید اینطور نشان دهید از چیزی شاکی هستید خوب من هم از اختلاسها ناراضی هستم اما ایا من و تو دادگاه لاهه است که به انجا شکایت میبرید شرم ور است نشان از حقارت دارد نه چیز دیگری ایا دراروپا و امریکا ووووو اگر باران امد اب گرفتگی در سطح شهر شد فیلم میگیرند به شبکه های خصوصی میفرستند که چه بشود خوب حتی اگر به شبکه خودمان بفرستید که من نگاه نمیکنم اما خوب باز هم کمی عزتمند تر است تا فرستادن به شبکه ای که هیچ مشکلی را حل نمیکند جز اینکه خودمان بیشتر تحقیر شویم بعضی اصلا نمیدانم فکر میکنند یا اینکه اگر د رخانه شان هم دعوا شد فیلم میگیرند به همسایه ها نشان میدهند شرم اور است (3855211) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.