توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429009
حمله حمید روحانی به هاشمی رفسنجانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵
رییس بنیاد موسوم به تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی ایران به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حمله کرد.

۲۴ آنلاین نوشت: «سیدحمید روحانی در مسجد فقیه سبزواری گفت: ریشه اندیشه فکری آقای هاشمی از جبهه ملی گرفته شده است. ایشان در دوره‌ای تا جایی پیش رفت که می‌خواست زمینه حضور آمریکایی‌ها را به ایران فراهم کند و قضیه مک‌فارلین نمونه همین بود و می‌خواست امام را در عمل انجام شده قرار دهد اما امام چنین شخصیتی نبودند و دستور دادند کسی حق ندارد با وی مذاکره و ملاقات کند و مک‌فارلین دست از پا درازتر از ایران خارج شد.

روحانی افزود: بعد از رحلت امام که مقام معظم رهبری رسالت ولایت فقیه را بر دوش گرفت، هاشمی رفسنجانی همچنان به دنبال مطامع خود بود و می‌خواست رهبری را تحت تاثیر خود قرار دهد اما رهبری با خدا معامله کرده و دارای خلوص است و با تمام وجود پای اسلام و انقلاب و خون شهدا ایستاده است و بر خلاف خواست اسلام ناب و قرآن کاری انجام نمی‌دهند.

روحانی گفت: هاشمی‌رفسنجانی درصدد بود به نحوی رهبری را تحت فشار قرار دهد و نامه ایشان به رهبری (در سال۱۳۸۸) مصداق این مسئله است؛ در حالی که مقام معظم رهبری ایستاد و آن توطئه نیز خنثی شد.

وی افزود: رهبری پیرو راه حسین(ع) و اسلام راستین و امام است و اجازه ندادند آن توطئه خطرناک به جایی برسد و از سوی دیگر مردم با بصیرت در ۹ دی، تیر خلاص را بر قلب فتنه‌گران زدند و این حرکت دشمن را مایوس کرد و تمام زحمات دشمن را بر باد داد و توطئه چندین ساله آمریکا خنثی شد و دشمن نیز بهت زده شد.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمن دست بردار نیست و رها نمی‌کند. مقام معظم رهبری بارها در این زمینه هشدار دادند، کتابی آقای سریع‌القلم نوشته و اگر آن را مطالعه کنید متوجه عمق خطر می‌شوید. در این کتاب مسائل به نحوی مطرح شده که بدون غرب نمی‌توان به ترقی رسید.»
 
کلمات کلیدی : حمید روحانی + هاشمی رفسنجانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.