نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472353
دستور رییس جمهور برای توقف هر اقدام جدید در خصوص یارانه برای رفع هر گونه شائبه انتخاباتی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳
در پی برخی خبرسازی‌ها و شبهه افکنی‌ها در خصوص ارسال پیامک بررسی برقراری مجدد یارانه برای گروهی از هموطنان، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ضمن تکذیب موارد مطرح شده تاکید کرد که بررسی و برقراری مجدد یارانه افراد معترض که طبق قانون مشمول دریافت یارانه محسوب می شوند اقدامی متعارف و بر اساس روال ماههای گذشته بوده است.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت آمده است: برقراری مجدد یارانه برای متقاضیانی که به قطع یارانه خود معترض بودند، پس از بررسی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها اقدامی متعارف و بر اساس روال ماه‌های گذشته بوده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: با این وجود، رییس جمهور پس از کسب گزارش امر و اطلاع از برخی خبرسازی های نادرست، برای رفع هرگونه شائبه انتخاباتی، دستور توقف هر اقدامی در این زمینه را صادر کرد و از مسئولین مربوطه خواست هرگونه پرداخت جدید را متوقف و بررسی استحقاق دریافت یارانه را به پس از انتخابات موکول نمایند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۱:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۹ ۱۵:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۰۹:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۳:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۲:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۱:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۲۳:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۲ ۱۱:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۰۷:۰۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۱:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : یارانه+روحانی+انتخابات ریاست جمهوری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۱۹:۱۴
خیلی دیر شده برای اقدام شما (4358242) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۵۰:۲۴
ما یک ساله منتظریم و کلی به جاهای مختلف و از جمله سایت اعتراض مراجعه کردیم ، گیریم انتخاباتی بوده ، حق ما رو بدید .
این چه کاريه آخه (4358386) (alef-11)
 
ممدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۳:۵۳:۱۸
اگربرقراری یارانه ها طبق بررسی وزارت کار روال همیشگی بوده است معطل گذاشتن آن چه مفهومی دارد ظلمی برصاحبان آن است وتسلیم شدن برابر شایعه وخبرسازان نادرست است (4359151) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.