نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394251
آخرین مهلت دریافت وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
مدیرکل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با دستور رییس دانشگاه آزاد اسلامی متقاضیان دریافت تسهیلات ویژه ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند تا پایان مهر ماه ۱۳۹۵ با مراجعه به بانک‌های عامل از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

دکتر فرید ذاکر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج و حمایت از سنت حسنه ازدواج و سیاست‌های کلی دانشگاه آزاد اسلامی برای حمایت از زوج‌های جوان، از ۶ شهریور سال ۹۳ همزمان با ولادت حضرت معصومه‌ (س) پرداخت وام‌های ۲۰ میلیون تومانی ویژه ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را آغاز کرد.

وی افزود: بر این اساس تمامی دانشجویانی که تاریخ عقد آنها بعد از ۶ شهریور ۹۳ بود، می‌توانستند در سامانه ثبت نام و از تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج بهره‌مند شوند و چنانچه زوج و زوجه هر دو از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی باشند، به هر دو نفر هرکدام مبلغ ۱۰ میلیون تومان تسهیلات ویژه ازدواج تعلق می‌گیرد.

مدیرکل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه بر اساس مذاکرات صورت‌گرفته، بانک‌های پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به عنوان بانک‌های عامل در سامانه معرفی شدند، افزود: برای دریافت وام ازدواج دانشگاه آزاد اسلامی تعداد ۱۸ هزار و ۶۳۲ دانشجو ثبت نام کرده‌اند که ۱۲ هزار و ۲۵ نفر از آنها وام ازدواج را دریافت کرده‌اند.

ذاکر ادامه داد: ۶ هزار و ۶۰۷ نفر باقیمانده تاکنون به دلایلی از جمله عدم مراجعه به بانک‌های عامل، عدم تشکیل پرونده و نقص در پرونده موفق به دریافت این وام نشده‌اند، در راستای حمایت دانشگاه آزاد اسلامی، زوج‌های جوان می‌توانند تا پایان مهر ماه ۱۳۹۵ برای دریافت وام ازدواج دانشگاه آزاد اسلامی به بانک‌های عامل مراجعه کنند.

مدیرکل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه www.vameezdevaj.sandoghrefah.iau.ir با وارد کردن کد رهگیری و رمز عبور خود، از بانک عامل معرفی شده اطلاع یابند.

ذاکر با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ تامین منابع مشکلی ندارد، گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با بانک‌های مذکور تسهیلات ویژه ازدواج به متقاضیانی که پرونده آنها تکمیل شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : وام +ازدواج دانشجویی
 
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۳:۱۲:۲۴
نمیشه وارد سامانه شد
من 5 ماه است که تلاش میکنم وارد سامانه شوم نمی توانم، شخصی هم پاسخگو نیست (3943306) (alef-13)
 
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۳:۵۹:۵۹
يك ساله كه سايت بسته و بودجه نداشتند واسه ثبت نام
الانم ميگه كد دانشجويي با كد ملي مطابقت ندارد (3943366) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.