توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387989
مدافعان حرم نبودند، باید در قم مقابل داعشی‌ها خاکریز می‌زدیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱
فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با بیان اینکه شهدای مدافع حرم آمال و آرزوهای خود را رها کرده و از ایران دفاع می‌کنند، گفت: اگر مدافعین حرم نبودند شاید اکنون باید در قم در برابر داعشی‌ها خاکریز می‌زدیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سردار غلامرضا احمدی پنج شنبه شب در اجتماع مدافعین حرم بسیجیان محله پردیسان قم در مسجد امام موسی کاظم(ع) با اشاره به وصیت نامه امام خمینی(ره) گفت: نباید از وصیت نامه امام(ره) غفلت کرد؛ جوانان ما باید آن را همواره مطالعه کنند همانطور که مقید هستم سالی دوبار وصیت نامه امام(ره) را با دقت بخوانم.

وی بیان کرد: امام(ره) در صفحه اول وصیت نامه می‌فرمایند برای من شکی نیست که این انقلاب هدیه الهی است که از عرش برای مردم مظلوم ایران ارزانی شده است.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) ادامه داد: امام (ره) در بندهای پایانی وصیت نامه می‌فرمایند مجددا به ملت ایران اعلام می‌کنم آن چیزی که دنبال آن هستید و زیر پرچم آن حرکت می‌کنید آمال و آرزوی همه انبیا و اولیای الهی است.

وی تصریح کرد: ما نسبت به نعمتی که خداوند به ما داده است و این آرزوی زمین مانده انبیا و اولیای الهی که به نفس قدسی امام راحل و خون هزاران شهید به ما عطا شده است تکلیف داریم؛ ما نمی‌توانیم بنشینیم و نسبت به سرنوشت جهان اسلام بی‌تفاوت باشیم.

سردار احمدی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه تهران فرمودند؛ مسجدی که نسبت به جهان اسلام بی‌تفاوت باشد سکولار است، گفت: چطور برخی به خود اجازه می‌دهند مطرح کنند در مسجد مرگ بر آمریکا گفته نشود و آن را جزء شئونات نمازگزار ندانند و آن وقت باز هم مسجد را مسجد بنامند.

وی عنوان کرد: همین که مشارکت مردم کشور ما در انتخابات از کشورهایی که دم از دموکراسی می‌زنند بسیار بیشتر است را مرهون تلاش بزرگان، علما و مراجع هستیم که اگر تلاش آنها نبود این همه حضور پرشکوه را نداشتیم.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم گفت: پیامبر اسلام(ص) اعلام کرده‌اند کسی که یک روز بر او بگذرد و اهتمامی به سرنوشت یک مسلمان نکند او مسلمان نیست و بعد ما به سرنوشت جهان اسلام بی تفاوت باشیم و ادعا کنیم که مسلمان و نماز مقبولیم.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در منطقه حمام خون به راه انداخته‌اند گفت: قربانی کردن هزاران مسلمان در منطقه کارنامه دو دوره ریاست جمهوری اوباما است.

سردار احمدی با بیان اینکه شما قاتلی را بالاتر از رئیس جمهور آمریکا نمی‌شناسید ابراز داشت: مسبب قتل مسلمانان در سوریه و عراق، رئیس جمهور آمریکا است که در دامن آلوده خود داعشی‌ها را پرورش داده است.

وی با اشاره به اینکه شهید مطهری ۵۰ سال قبل گفته بود این قرن، قرن خیانت به واژه‌ها است، گفت: امروز در دنیا حقوق بشر می‌گذارند و زیر پرچم دفاع از حقوق بشر تنها کاری که نمی‌کنند دفاع از حق بشر است.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) ادامه داد: سازمان ملل متحد، سازمان امنیت جهانی و موسسات ایجاد آرامش خانواده تنها بازیچه دست کشورهای استکباری هستند و هیچ رسالتی ندارند.

وی افزود: سعودی‌ها را از لیست کشورهای کودک کش حذف می‌کنند و دبیر کل سازمان ملل جلوی چشم همه جهانیان اعتراف می‌کند که تهدید کردند کمک‌های مالیشان را حذف می‌کنند، این سازمان‌ها تنها به فکر خودشان هستند که مبادا بودجه آنها حذف شود و هزینه مسافرت با هواپیماهای خصوصی را نداشته باشند.

سردار احمدی بیان کرد: ما نسبت به نیازهای جهان اسلام و در راس آنها نیازهای جمهوری اسلامی تکلیف داریم چراکه جمهوری اسلامی امروز میاندار است؛ در دنیای اسلام بازیگران بسیارند، اما میاندار اصلی جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: نباید جمهوری اسلامی را به عملکرد بعضی کرسی نشینان، بی‌هنران گره نگشا از زندگی مردم و فرصت طلبان دریافت‌های حقوق‌های نجومی نمره دهید؛ بلکه باید جمهوری اسلامی را از منظر ادبیات ولی امر مسلمین، هزاران شهید که تا آخرین قطره خون خود را برای آن اهدا کردند و جمهوری اسلامی برآمده از توصیف شخصیت شهیدان مدافع حرم نمره دهید.

فرمانده سپاه استان قم افزود: شهید مدافع حرم با سن بسیار کم خود تمام آمال و آرزوهای خود را رها کرده‌اند و دو هزار کیلومتر آن طرف تر، امنیت را برای من و شما تامین کرده است.

سردار احمدی عنوان کرد: جمهوری اسلامی که رهبری فرمودند باید مواظبش باشیم جمهوی اسلامی برآمده از فداکاری شهدای عالی مقام مدافع حرم جوان ماست.

وی اذعان داشت: مطمئا اگر جمهوری اسلامی و آن فریادهای ملکوتی متکی به سنت‌های الهی امام راحل نبود راه برای امریکایی‌ها صاف و هموار بود تا به هر متاعی که می‌خواهند برسند.
 
کلمات کلیدی : داعش+شهدای مدافع حرم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.