نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 304278
تصویر دیده‌ نشده از سریال «مختارنامه»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۲
 مسعود پاکدل عکاس سریال «مختارنامه» عکسی از این سریال را در صفحه‌ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

به گزارش خبرآنلاین، این عکس مربوط به لحظه‌است که لشگر کفر دست علمدار کربلا را قطع می‌کنند.

سکانس‌های مربوط به حضور حضرت عباس (ع) در کربلا و رشادات‌های ایشان زمان پخش این سریال نمایش داده نشد.

تصویر دیده‌ نشده از سریال «مختارنامه»
 
 
کلمات کلیدی : مختارنامه
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۱۲:۱۵:۰۹
انتظار نمیرفت که داود میر باقری بخواد صورت مبارک حضرت عباس رو نشون بده
حالا نمیشد مثل امام رضا هاله ای از نور قرار میدادن؟؟؟ (3278552) (alef-3)
 
معجزه خاموش
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۱۵:۴۳:۳۲
رو چه حسابی این حرف رو می زنید؟
مگر جناب آقای میرباقری که تجربه ساخت سریال امام علی(ع) رو داره، از این مسائل بی خبره؟ یعنی مشاور مذهبی و غیره نداره که تشخیص بده چیکار باید بکنه؟! ها؟ علت اینکه در انتها گفتن نباید صورت حضرت ابوالفضل(ع) نمایش داده شه، چی بوده؟ این خیلی برام سواله (3278912) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۱۳:۰۰:۱۲
چطور صورت حضرت مریم نشان داده شد؟ یا صورت حضرت یوسف یا حضرت یعقوب ؟
این ها هم پیغمبر خدا بودن و ائمه معصوم .
یکی باید به این تناقضات پاسخ بده. (3974721) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۱۸:۰۲:۴۱
خوب شد نشون ندان.. تحمل تماشای این صحنه ها برای همه، بخصوص کودکان که بخشی از بینندگان مختارنامه بودن واقعا سخته. بدون ترسیم این صحنه های خشونت آمیز هم میشه پیام قیام امام حسین(ع) رو منتقل کرد (3279078) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۱۹:۳۳:۳۷
به عنوان کسی که سالهاشت شمشیر زنی درس می دهم! معتقدم کاش سازندگان از تجارب امثال ما بهره بگیرند، شمشیر کوتاه عربی که در تصویر میبینین، فاقد قدرت کافی برای قطع استخوانه، شمشیر سامورایی بلند از نوع سنگین و شمشیر اروپایی مدل شوالیه میتونه که کاربردش مهارت زیاد و قدرت بدنی بالایی میخواد که معمولا عربعا ندارند و در نژادهای شمال اروپا یا شرق آنجا فراگیر شد.
از نظر ساخت فنی این صحنه مجعوله و برای همین به فیلمهای حماسی السید و تروی رجوع میدم.
اصولا هرکاری نیاز به تحقیق داره. (3279184) (alef-11)
 
حسیبن - ج
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۲۳:۱۰:۱۰
سلام بر حضرت عباس (ع) - من به شدت متحیرم در کشوری که چهره ی پیامبران معصوم و الوالعزمی مانند حضرات ابراهیم - نوح - موسی - عیسی - یوسف - یعقوب - ایوب علی نبینا و آله و علیه السلام را نشان میدهند و همه هم از روحانیون و مردم راضی و خوشنود هستند چگونه است که از نشان دادن تصویر حضرت عباس (ع) که با همه ی مقامی که دارد اما در سطح پیامبران اولو العزم نیست این همه می آشوبیم و فیلم سازان را به باد تهدید و انتقاد می گیریم اگر نشادن دادن چهره معصومین توهین است پس چرا به پیامبران بزرگ الهی توهین می کنیم و صدای هیچ کسی هم در نمی آید (3279459) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۰۰:۰۸:۱۲
شما چرا این تصویر را پخش میکنید ؟؟
این کار اصلا صحیح نیست . همه مراجع نسبت به این حساس بودند .
از الف بعید بود !!! (3279524) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۰۰:۲۵:۴۵
شما چرا اين تصاوير رو منتشر كرديد؟ (3279538) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۰۱:۰۱:۲۱
ای کاش نسان می دادند تاثیر گذاری فیلم به شدت افزایش می یافت. درک مردم از وفاداری حضرت عباس به امام حسین (ع)را زنده ترین صورت نشان می داد این وفاداری بر عهد شکنی کوفیان نمود اشکاری می یافت. تادرسی عمیقتر برای همه مردم ارائه می داد. (3279560) (alef-13)
 
میترا عقیلی
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۱۲:۲۳:۴۲
هر نظری محترم است. و اعتقاد دارم حضرت ابو الفضل عليه السلام یک اسطوره بی نظیر بود و چون یک امام نبود با این شخصیت میشد خیلی از حماسه های واقعی دین اسلام رو به تصویر کشید چون وقتی انسان با یک چهره و تصویر واقعی روبرو میشه تاثیر اون پیام چندین برابر میشه ولی چهره ای که پشت پرده باشه اثرش در دنیای واقعی کمرنگتر میشه و زود از یاد میره. مثلا شخصیت مختارثقفی که چون چهره و شخصیتش آشکار بود خیلی در دلها و یادها ماندگار شد ولی شخصیت حضرت ابوالفضل. ع در این مجموعه اصلا به یاد کسی ننشست چون نقشی نداشت و ایشان میتوانند پیعمبرگونه رسالت امام حسین علیه السلام را بشکلی زنده و بوضوح و مقتدرانه به آگاهی بیننده ها برسونن. البته بدلیل ذکر شده دوستان با پخش تصاویر خشن موافق نیستم. ولی یادمان باشد ما اگر عباس ها را نداشته باشیم چگونه میتوانیم صحنه های کربلا را بصورت واقعی بتصویر بکشیم مثلا تاثیر فیلم زیبای حضرت یوسف .ع اگر با نمایش چهره ترسیم شده ایشان نبود نه بیننده ای داشت و نه جذابیت بخصوص برای دنیای امروز که دشمن هر مقوله ای را چه زشت و پلید چه هوشمندانه و با سود ای تجارت و سیاست رو بتصویر میکشد تا بر بیننده اش تاثیرگذار باشد و حیف که ما از وجود این منابع گرانبها در نشر پیام دین بنفع دشمن خودداری ‌میکنیم. (3974673) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.