توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478547
آنچه در دورهمی گذشت؛ ترس خواننده معروف از خوانندگی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
دورهمی شب گذشته، با حضور حمید حامی خواننده موسیقی پاپ روی آنتن شبکه نسیم رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ برنامه تلویزیونی دورهمی با وجود خبرهایی که در خصوص تغییر زمان پخش به مخابره شد، شب گذشته با حضور حمید حامی خواننده موسیقی پاپ به روی آنتن شبکه نسیم رفت.
 
حامی با حضور در برنامه تلویزیونی دورهمی از رشد قد خود در مدت اخیر گفت: مدتی به خاطر مشکلی که برای کمرم ایجاد شده بود، فیزیوتراپی رفتم و با هر بار یک سانت و نیم به قدم افزوده شد و بلندتر شدم.
 
مدیری در ادامه گفتگوی خود به ترس حامی در سن یازده سالگی اش اشاره کرد و پرسید.
 
خواننده تیتراژ سام و نرگس اظهار داشت: از بچگی به شدت از خوانندگی در جمع می‌ترسیدم. چون عاشق خوانندگی بودم، مجبور شدم به ترسم غلبه کنم و از همان کودکی با خواندن در مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی و در ادامه در کنسرت ها به ترسم غلبه کردم.
 
حامی با اشاره به اینکه فعالیت در عرصه موسیقی در خانواده ما ژنتیکی است، عنوان کرد: در خانواده ما هم پدرم و هم مادرم صدای خوبی داشتند و همه به نوعی در رشته‌های مختلف موسیقی فعالیت داشتند. موسیقی به صورت ژنتیکی به من منتقل شده است.
 
وی در پاسخ به سوال مدیری که چرا موسیقی پاپ را انتخاب کرده ای؟ تصریح کرد: از ابتدا علاقه خودم به موسیقی حماسی و کلاسیک بود و به مرور زمان به سمت موسیقی سنتی گرایش پیدا کردم و چون در آن دوران موسیقی پاپ مجاز نبود، رشته سنتی را ادامه دادم.
 
حامی با بیان اینکه از طریق خانم وکیلی با بابک بیات همکاری ام را شروع کردم، از همکاری خود با مرحوم بیات و ساخت تیتراژ فیلم سام و نرگس گفت.
 
وی پیرامون بیماری خود در سالهای ۱۳۸۸ و ۸۹ توضیح داد: در سالهای ۸۸ و ۸۹ به خاطر استرس هایی که در عرصه موسیقی داشتم حنجره ام دچار مشکل شد و سال ۱۳۹۰ صدایم را به صورت کامل از دست دادم و افسرده شدم تا به کمک اطرافیانم به خودم آمدم و اجراهایم را از سر گرفتم.
 
حامی با بیان اینکه ۴۰ سال دارد، از تحولات دهه ۴۰ سالگی گفت و به اتفاقات راضی کننده تلخ و شیرین خودش در زندگی اشاره کرد.
 
وی درخصوص استعداد های موسیقی ایرانی ابراز داشت: آنقدر باید سیاه باشیم تا به روشنایی برسیم، موسیقی ایران استعداد های بیشماری دارد که متاسفانه مردم فقط تعدادی از آنها را می بینند و در این دهه مردم به صورت عجیب و غریبی به سمت موسیقی سنتی گرایش پیدا کرده اند و امیدوارم در سالهای آینده اتفاقات بهتری در موسیقی ایران رخ بدهد.
 
حامی در پایان با اهدای مجموعه آثار خود به موزه دورهمی، از عجیب ترین شایعه درباره خودش گفت و به آرزوی همراه شدن با بزرگان موسیقی کلاسیک و پاپ دنیا به روی صحنه اشاره کرد.
 
گفتنی است؛ حامی در پایان برنامه یکی دیگر از قطعات موسیقی خود را با نام عشق نزدیک است اجرا کرد و مدیری در خصوص حامی مالی برنامه تلویزیونی دورهمی گفت.
 
کلمات کلیدی : مهران مدیری ، دورهمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.