توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457946
روز طبیعت هوای استان تهران بارانی است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸
اداره کل هواشناسی استان تهران برای روز طبیعت بارش پراکنده باران و احتمال رخداد تگرگ را در سطح استان پیش بینی کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، با نزدیک شدن سامانه بارشی از بعدازظهر امروز در سطح استان، بتدریج افزایش وزش باد و از اوایل شب گاهی بارش باران و در ارتفاعات بارش باران و برف پیش بینی می شود.

بر اساس این گزارش در روزهای شنبه و یکشنبه با نفوذ جریانات شمالی تقویت بارش، وضعیت جوی استان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه آلود خواهد بود.

همچنین در روزهای شنبه و یکشنبه در برخی مناطق استان احتمال رخداد تگرگ نیز وجود دارد.

کمینه و بیشینه دمای شهر تهران در روز جمعه (13 و 22)، شنبه (12 و 20) و یکشنبه مصادف با روز طبیعت (6 و 18) پیش بینی می شود.

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: ایستگاه های فیروزکوه با منفی 1 و ورامین با 23 درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان در 24 ساعت گذشته بودند.

براساس هشدار اداره کل هواشناسی استان تهران، با توجه به تداوم بارندگی انتظار آب گرفتگی معابر عمومی در سطح استان وجود دارد و همچنین با توجه به لغزندگی و مه آلود بودن جاده های کوهستانی، توصیه می شود رانندگان تمهیدات لازم را برای مسافرتی ایمن اتخاذ کنند.
 
کلمات کلیدی : هواشناسی + بارش برف و باران + روز طبیعت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.