نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368981
واکنش اژه ای به پیامک های تهدیدآمیز به خبرنگاران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
سخنگوی دستگاه قضا در خصوص ارسال پیامک های تهدیدآمیز به خبرنگاران گفت: باید این مسئله را تحلیل کنیم. این سوالها مطرح می شود که اگر کسی بخواهید هشدار رسمی بدهد باید از مراجع رسمی باشد، اگر فردی می خواهد خیرخواهانه هشدار دهد عمل خوبی است اما وقتی نمی دانیم که چه کسی و با چه هدفی پیامک ها را ارسال کرده است از این حیث اشکال است.

متن این پیام هشدار نیست و با فرض اینکه گیرنده مرتبط با خارج است تهدید نیست. موارد عدیده ای داریم که در دام برخی ها گرفتار می شوند. با این حال اگر فردی با معاندین خارج نشین در ارتباط باشد مرتکب جرم شده است. از اینکه چه کسانی شکایت کرده اند بی خبرم.

محسنی اژه ای در پاسخ به این سوال که در آخرین وضعیت نامه ای که از سوی یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت به رییس قوه قضاییه در مورد تخلفات شهرداری نوشته شده و همچنین ورود سازمان بازرسی به تخلفات شهرداری بر اساس گزارشات ارسالی از سوی شورای شهر و رسیدگی قضایی به این تخلفات گفت: در بازرسی کل کشور پرونده های جاری در این خصوص داریم و در گذشته تعدادی از آنها محکوم شدند. برخی از افراد شهرداری که محکوم شدند، حکمشان قطعی شده است.

وی افزود: مگر می‌شود در شهرداری تهران با آن عریضی و طویل تخلفی نباشد، حتی بعضا مدعی العموم به عنوان شاکی به تخلفات سرزده از سوی شهرداری ورود کرده است.

محسنی اژه ای در خصوص تخلفات مدیران رده بالای شهرداری تهران گفت: حتی در بین محکومین معاون شهردار هم وجود داشت. البته این تخلفات تمام هم نمی شود و از بازرسی کل و شکایت های خصوصی مردم پرونده هایی تشکیل شده است. احتمال اینکه در آینده هم باشد وجو دارد و ما امیدواریم که این مسئله رخ ندهد.
کلمات کلیدی : پیامک های تهدیدآمیز به خبرنگاران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۲۲:۱۳:۱۴
لطفا لیست معاندان را منتشر کنید تا کسی باهاشون ارتباط برقرار نکنه تا بعدا هر تماس با خارجی را تماس با معاندان تفسیر نکنید و بابای طرف رو در نیارید. (3804440) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.