توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 347984
آمار علیه مدافع مغضوب استقلال
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۴
صرف نظر از چرایی اختلاف پیش آمده و اخراج موقت عمران زاده باید بگوییم آمار بازی‌ها به ضرر عمران زاده بوده و امسال را برای او سال خوبی نشان نداد.

به گزارش مهر، حنیف عمران‌زاده از استقلال تا اطلاع ثانوی کنار گذاشته شده و البته افشارزاده به شدت می‌کوشد تا با میانداری این مدافع را به استقلال برگرداند.

در مورد این اخراج موقت حرف و حدیث بسیار زیاد است، برخی رحمتی و بعضی مظلومی را دلیل این اتفاق می‌دانند و عده ای هم می‌گویند خود عمران‌زاده پس از فوت اولادی و باخت در دربی از نظر روحی به هم ریخته بوده و کارش به همین دلیل به بگو و مگو کشیده است.

با این حال بیش و پیش از هر نکته دیگری می‌توان عملکرد عمران‌زاده در این فصل را دلیل این اتفاق‌ها دانست. او علاوه بر اینکه در بسیاری از بازی ها با پنالتی دادن(نمونه اش دربی ۸۲) و اشتباهات فاحش به حریف خود فرصت گل‌زنی داده است، مثل سال‌های گذشته در گلزنی هم موفق عمل نکرده است.

حنیف عمران زاده ۱۵۹۹ دقیقه برای استقلال به میدان رفته است. او در این دقایق ۶ کارت زرد گرفته که اکثر آنها بین دقیقه سی تا چهل هر نیمه بوده است. این مدافع ۱۰ دیدار را به دلیل مصدومیت و محرومیت از دست داده و در هفده بازی که به میدان رفته یک گل به خودی هم زده است.

این آمار برای عمران‌زاده کافی است تا روی سکو برود البته ممکن است سکو را به او نشان داده باشند و بعد جروبحث در گرفته شده باشد. به هر حال این حنیف دیگر آن عمران‌زاده مستحکم نیست.
 
کلمات کلیدی : حنیف عمران زاده
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.