توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453869
رژیم صهیونیستی: حضور ایران در مرزهایمان را نمی پذیریم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۲
رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار با رئیس دوره‌ای بوسنی هرزگووین که به اراضی اشغالی رفته، درباره تحولات سوریه گفته که «ما نمی‌توانیم حضور ایران را در مرزهایمان بپذیریم».

به گزارش فارس، در ادامه اظهارنظرهای مقامات رژیم صهیونیستی درباره سوریه، رئیس رژیم اشغالگر قدس گفته که این رژیم نمی‌تواند حضور ایران را در مرزهایش بپذیرد.

پنجشنبه هفته قبل بود که نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای دیدار با رئیس جمهور روسیه به مسکو سفر و با او درباره بحران سوریه صحبت کرد.

بنیامین نتانیاهو در بخشی از صحبتهای خود با ولادیمیر پوتین، ضمن تکرار ادبیات ضد ایرانی خود گفت که اسرائیل مخالف حضور ایران در سوریه است.

حالا امروز دوشنبه، رئیس رژیم صهیونیستی در جریان دیدار با رئیس دوره ای بوسنی و هرزگووین، از سوریه و حضور ایران در این کشور سخن گفت.

به گزارش روزنامه «جروزالم پست»، «رووین ریولین» با ابراز نگرانی درباره حضور ایران در سوریه گفت: «ما نمی‌توانیم حضور ایران در مرزهایمان را بپذیریم».

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونستی+ایران+سوریه+اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.