توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473065
جهانگیری: سند2030 قدرت اجرایی ندارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: هیچ سندی بدون باورهای ملت امضا نخواهد شد و سند ۲۰۳۰ صرفاً بیانیه بوده و قدرت اجرایی ندارد.

به گزارش تسنیم، اسحاق جهانگیری عصر امروز در جمع مردم قم که در ورزشگاه شهید حیدریان برگزار شد، با اشاره به جایگاه قم در توسعه شیعه و مرجعیت اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در یکی از حساس‌ترین روزهای سرنوشت‌ساز کشور به قم، حرم کریمه اهل‌بیت(س) و پایگاه شیعه و مرجعیت سفر می‌کنم.

 

وی بابیان اینکه دولت سعی کرد در طول 4 سال گذشته انقلاب را به مسیر اصلی خود بازگرداند، افزود: ما تفکر ایران هراسی را از بین بردیم و این تفکر را به ایران‌دوستی تبدیل کرده‌ایم و ایران را در مسیر توسعه بهتر قرار داده‌ایم.

 

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما همه فرزندان رهبری هستیم و توانستیم در داخل کشور وحدت ملی ایجاد کنیم و ما در این 4 سال بهترین رابطه را از ابتدای انقلاب با مرجعیت داشته‌ایم و هر هفته دولتمردان راهی قم می‌شدند.

 

وی با تأکید بر اینکه دولت یازدهم به اصول اسلامی و باورهای دینی پایبند بوده و از نیروهای جهادی تشکیل‌شده است، ابراز کرد: ما باتدبیر کاری کردیم که مشکل اشتغال و بیکاری حل شود ،چراکه اشتغال تنها با جذب سرمایه حل می‌شود ولی عده‌ای به دنبال فریب هستند.

 

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: بعضی‌ها به دنبال تخریب چهره دولت هستند ولی هیچ سندی بدون باورهای ملت امضا نخواهد شد و سند 2030 صرفاً بیانیه بوده و قدرت اجرایی ندارد.
 
کلمات کلیدی : سند ۲۰۳۰+جهانگیری+انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.