نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456163
تصویر واضح چهره مهاجم به پارلمان انگلیس
🔸برخی منابع خبری نام عامل حمله تروریستی چهارشنبه در لندن را «ابوعزالدین» ذکر کرده‌اند. 🔸 بنابر ادعای این منابع، وی سخنگوی سازمان الغرباء بوده که در سال ۲۰۰۶ ممنوع شده بود. 🔸 وی پیش از این برای پیوستن به داعش در سوریه تلاش کرده بود. 🔸 صحت این اطلاعات فعلا قطعی نیست.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲
 
کلمات کلیدی : حمله به انگلیس+حمله تروریستی+لندن
 
Austria
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۰:۵۰:۲۵
با این تیپ و قیافه خوب معلومه که بالاخره یه غلطی ازش سر میزنه، خوب تحفه نگه داشتین اینا؟! همشون رو بریزین تو دریا (4214761) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۰۰:۲۳:۳۳
جالبه که حکم رو هم دادید. نژادپرستی شما در قرن 21 جای تأسف دارد.

هویت عامل حمله لندن تکذیب شد/شبکه انگلیسی عذرخواهی کرد
روزنامه انگلیسی «میرور» گزارش کرد فردی به نام «ابو عزالدین» به اشتباه به عنوان عامل حمله تروریستی در «وست‌مینستر» معرفی شده است.
اولین بار کانال ۴ تلویزیون انگلستان بود که مدعی شد «ترور بروکس» معروف به ابو عزالدین عامل حمله مرگبار روز گذشته در لندن بوده است.
اما امروز «سیمون اسرائیل» خبرنگار این شبکه اذعان کرد که ابو عزالدین عامل حمله نبوده، چراکه او از مدتی قبل در زندان به سر می‌برد.
وی در یک پیام توییتری نوشت: «منبعی که به آن اعتماد داشتم اما در نهایت اشتباه کردم. این بار اطلاعات اشتباه بود. ابو عزالدین در زندان است».
شبکه ای بی سی پیشتر گزارش کرده بود که وکیل بروکس اعلام کرده است که موکل وی پشت این حمله که به کشته شدن ۴ نفر منجر شد، نبوده است.
ابو عزالدین در ژانویه ۲۰۱۶ به اتهام آنکه محدودیت‌های ضدتروریستی را نقض کرده است، به دو سال حبس محکوم شد.
وی در بریتانیا از یک خانواده مسیحی با اصلیت جامائیکایی متولد شده است و در سن ۱۷ سالگی به همراه یکی دیگر از برادرانش مسلمان شده و نامش را تغییر داد.
کانال چهار خبری انگلیس در بیانیه‌ای پذیرفت که به اشتباه اعلام کرده است که ابو عزالدین پشت حملات لندن بوده است. این شبکه به دلیل متهم کردن ابوعزالدین از مخاطبان عذرخواهی کرده است.
«ترزا می» نخست‌وزیر انگلستان امروز اعلام کرد عامل حمله «زاده انگلستان» بوده و چند سال قبل به ظن ارتباط با گروه‌های تروریستی تحت نظر قرار گرفته است. با این حال هنوز هویت این فرد از سوی دولت انگلستان اعلام نشده است. (4216539) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۰:۵۲:۰۷
اصل داعش (4214766) (alef-11)
 
ولا حول ولا قوه الا باالاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۳:۱۵:۲۹
خداراشکرت بالاخره بعد ازاین همه جنایتی که انگلیسی ها دردنیا مرتکب شدند وبالجمله همه را قصر درفتند دامنشان راگرفت (4214965) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۲۱:۳۸:۱۴
مشخصه از این تروریستهای عربه (4215426) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۲۳:۵۹:۴۲
و اونوقت ایرانی ها ،از ورود به امریکا محروم می شوند!؟!؟؟؟ (4215530) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۰۰:۱۹:۲۵
چرا همه اینها اینقدر کریه المنظر هستند

تازه می خواهند مردم دنیا را سعادتمند کنند (4215544) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۱۳:۰۵:۳۸
کاملا مشخصه که اصالت بریتانیایی داره!! (4215939) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.