نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416167
جزئیاتی از اموال «قابل توجه» اثرگذارترین قاچاقچی مواد مخدر ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی با اشاره به کاهش قابل توجه واردات مواد مخدر به کشور پس از دستگیری «نصیر ــ ب» که ۱۱ شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر را تحت کنترل خود داشت، جزئیاتی از اموال و املاک قابل توجه شناسایی شده وی را تشریح کرد.

به گزارش تسنیم، سردار محمد مسعود زاهدیان در گفت‌وگویی، با تشریح جزئیاتی از فعالیت و اموال یکی از بزرگترین سرشاخه‌های قاچاق مواد مخدر به کشور که چندی پیش توسط پلیس استان سیستان و بلوچستان دستگیر شد اظهار داشت: «نصیر ــ ب» که یکی از اثرگذارترین و مؤثرین قاچاقچیان مواد مخدر در وارد کردن مواد مخدر به کشور بود و چندی پیش به‌دنبال یک عملیات اطلاعاتی گسترده و پیچیده شناسایی و دستگیر شده بود و به‌اندازه‌ای در قاچاق مواد مخدر به کشور اثرگذار بود که پس از دستگیری وی، حجم قابل توجهی از ورود مواد مخدر به ایران کاسته شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از فعالیت «نصیر» مشخص شد 11 شبکه بین المللی به وی متصل بودند.

وی ادامه داد: همچنین همزمان با دستگیری نصیر، حدود 300 نفر از افراد مرتبط با شبکه وی که تحت مجموعه این قاچاقچی بین‌المللی در سراسر کشور فعالیت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

زاهدیان با اشاره به شناسایی بخشی از اموال و دارایی‌های این قاچاقچی بین‌المللی گفت: پس از دستگیری این قاچاقچی بین‌المللی تا کنون موفق به شناسایی مقادیر قابل توجهی اموال منقول و غیرمنقول از وی شدیم که با درآمد ناصواب حاصل قاچاق مواد مخدر به دست آمده بود.

وی خاطرنشان کرد: تا این لحظه بالغ بر 100 منزل مسکونی در سراسر کشور، تعداد قابل توجهی خودرو و مقادیر زیادی زمین و پول نقد از وی شناسایی شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پایان گفت: «نصیر» که سال‌ها در ورود مواد مخدر به کشور دست داشته است در قتل، آدم‌ربایی و گروگانگیری نیز ید طولایی داشته و دستش به خون چندین تن از همکاران ما آغشته است.
 
کلمات کلیدی : قاچاقچی + مواد مخدر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۱۶:۲۹:۲۵
تمام دستگاههای دولتی مخصوصا ثبت اسناد مانند تماشاچی نگاه میکنن که یک نفر در کشور 100 منزل و ..... بخره ولی از چه راهی و از چه پولی !!!!!!! (4025481) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.